Servis Suzuki

Pokud realizujeme koupi nového vozidla, těšíme se, jak si s novým vozidlem užijeme bezstarostného provozu. Málokdo z nás si uvědomí, byť na malý okamžik, že ho může překvapit nějaká závada, nebo že se chtíc nechtíc stane účastníkem dopravní nehody, či že jeho vůz se stane nepojízdným. Pro tyto životní situace každý majitel vozu Suzuki má možnost využít služby SUZUKI ASSISTANCE, kterou standardně získává při koupi nového vozu po dobu tří let.

S touto asistenční službou máte jistotu opravy vašeho vozidla na místě nebo zajistí odtah nepojízdného vozidla do servisu SUZUKI.

Suzuki poskytuje na veškeré své vozy dodávané na evropský trh záruku v době trvání tří let nebo do nájezdu 100 000 km. Záruka je vždy podmíněna dodržením včasných pravidelných servisních prohlídek dle předem stanoveného plánu údržby daného výrobcem. Potřebujete servisovat váš vůz? Neváhejte se obrátit na náš servis Suzuki.

 

Originální díly Suzuki

Servis Suzuki využívá originální náhradní díly při servisování vašeho vozidla SUZUKI, které procházejí totožným výrobním procesem, a to za využití nejmodernějších technologií jako komponenty, které jsou využity při výrobě nových vozů značky SUZUKI. Naši servisní technici doporučují používat výhradně originální náhradní díly, které jsou zárukou snadné aplikace, a především bezpečnosti provozu vašeho vozu.

 

Motorové oleje Suzuki

V našem autorizovaném servise nabízíme svým zákazníkům originální motorové oleje značky Suzuki Ecstar. Tyto oleje jsou využívány v prvovýrobě a byly vyvinuty na základě požadavků kladených značkou Suzuki. Tyto motorové oleje Suzuki plně odpovídají soudobým standardům předních světových automobilových producentů. Jejich použití vám zaručuje bezproblémovou jízdu s vaším vozem.

Použití originálních produktů značky Suzuki je možné si na svém voze vyžádat při běžných servisních výměnách. Koupí motorových olejů Ecstar, které byly speciálně vyvinuty pro motory Suzuki a jsou testované a certifikované producentem slibují maximální výkon a dlouhou životnost motorů za současné nižší spotřeby PHM.

AUTOEMISTAR provádí tyto služby
 • neautorizovaný záruční a pozáruční servis vozů značky SUZUKI (dle blokové výjimky – legislativní úprava Evropské komise č. 461-2010)
 • pozáruční opravy všech vozů a značek
 • prodej originálních náhradních dílů
 • montáž autorádií, střešních nosičů, hands-free atd.
 • montáž autoalarmů a blokovacích systémů, Medvěd Blok
 • kompletní servisní služby
 • měření emisí
 • karosářské a lakýrnické práce
 • pískování autoskel
 • provádíme kompletní přípravu všech vozů na STK
 • NOVĚ – Revize LPG

Přejeme hezký den a těšíme se na vaši návštěvu

Otevírací doba:

Po – Pá: 6:30 – 16:30

Váš technik:

VÁCLAV TAICHMAN
Tel.: +420 777 751 725
e-mail: taichman@autoemistar.cz

Zažádejte on-line o servis vašeho vozu

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Název společnosti

  Typ požadavku (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Datum nejvhodnějšího termínu

  Rok výroby

  SPZ/VIN

  Typ auta

  Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás