Asistenční služba

S námi jste na Vašich cestách v bezpečí!

 

Pokud cestujete, můžete se dostat do spousty nečekaných situací. Co dělat, pokud váš vůz zůstane nepojízdný v důsledku poruchy nebo nehody? Pokud máte sjednané pojištění, ať už povinné, nebo havarijní, nemusíte se ničeho obávat. Většinou je asistenční služba v rámci vašeho pojištění zdarma.

Naše společnost svým klientům nabízí asistenční službu jako bonus pro své zákazníky. Pokud si u nás zakoupíte vůz, či váš stávající vůz k nám chodíte servisovat, vystaví vám naši technici samolepku, kde je na naší asistenční službu uveden kontakt. Naši operátoři jsou tak pro vás rychlým kontaktem, když potřebujete pomoci. K dispozici jsou vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V rámci námi poskytované asistenční služby jsme vám schopni pomoci vyřešit odtah vašeho vozu z místa nehody, servis, odbornou konzultaci ohledně technického problému vyvstalému na cestě, zapůjčit náhradní vozidlo. Naši technici zajistí likvidaci škodné události, pomohou vám, když dojde k havárii, provedou za vás STK a mnohé další služby.

 

Námi poskytovaná asistenční služba zahrnuje:

 

  • poradenství, jak postupovat při nehodě
  • odtah nepojízdného vozu
  • pomůžeme vám s vyplněním záznamu o dopravní nehodě
  • poskytneme náhradní vozidlo
  • pomůžeme vám v situacích jako je defekt pneumatiky, vybití baterie vozu
  • zajistíme odtah vozu do našeho servisu
  • jednáme za vás s pojišťovnami
  • likvidace škodné události
  • nově je vám k dispozici lakovna a karosárna
  • máte u nás vše pod jednou střechou
  • nabízíme kvalitní komplexní služby

 

V případě nehody volejte na telefonní číslo + 420 773 004 647

JSME V TOM S VÁMI.

 

V rámci služeb pro naše klienty sjednáváme rovněž i pojištění. Spolupracujeme s předními pojišťovnami v ČR, Generali Českou pojišťovnou, Kooperativou a Allianz. Každá z výše uvedených pojišťoven rovněž nabízí v rámci pojištění vozidel asistenční služby zdarma. Asistenční služby mají dvě varianty, jedna specifikuje asistenční služby určené pro Českou republiku, druhá je určena pro zahraničí, respektive země Evropské Unie. Varianty se liší nejen v plnění, ale i rozsahem poskytovaných služeb.

Pojišťovna Kooperativa má asistenční služby zdarma automaticky k povinnému i havarijnímu pojištění. Pokud se Vám stane nehoda, můžete využít této služby. Stačí vytočit v ČR tel. 1224, pokud nastane nehoda v zahraničí, volejte na tel. + 420 266 799 779.

Pokud jste klienty Generali České pojišťovny, máte asistenční služby zdarma a jsou rovněž součástí každé uzavřené pojistné smlouvy, ať jde o havarijní pojištění, či povinné ručení. Vyloučena z asistenčních služeb je však varianta Start. Asistence platí jak v ČR, na tel. 1224, tak v zahraničí a to na tel. + 420 241 114 114.

Pokud jste pojištěni u Allianz, máte automaticky základní asistenční služby v rámci povinného ručení a havarijního pojištění ALLRISK. V případě nehody volejte na tel.  +420 241 170 000.