Autobazar Frýdek Místek

Autobazar Frýdek Místek působí na trhu již několik let. Jsou zde k dostání stovky kvalitních, prověřených vozů. Krédem společnosti je úzký vztah ke svým klientům a především profesionalita, kterou autobazar Frýdek Místek nabízí. Nabízíme stovky ověřených kvalitních vozů. Zákazník pro nás není kořist, kterou musíme získat, ale jedinec se svými individuálními potřebami, pro kterého jsme schopni udělat vše, co bude v našich silách, aby byl spokojen. Poskytujeme našim klientům celou řadu doprovodných služeb a produktů skloubených s koupí vozidel, a to od nabídky financování vozů, pojištění u předních pojišťoven na našem trhu až po zabezpečení vozu, aby nedošlo k případné krádeži. Bonusem pro naše klienty je asistenční služba, kterou naše společnost sama realizuje.

Výsledkem námi odvedené práce není jen rostoucí počet prodaných či vykoupených vozidel, ale především počet spokojených zákazníků. Nabízíme ověřené kvalitní vozy, které vždy prochází náročným kontrolním procesem. Naši zákazníci tak mají jistotu, že nabízené vozy byly řádně prověřeny a zkontrolovány.

 

Autobazar Frýdek Místek – nabídka vozů všech značek a tříd

 

Výkup ojetého vozu

Rozhodli jste se z jakéhokoliv důvodu prodat váš stávající vůz? Neváhejte nás kontaktovat. Autobazar Frýdek Místek vykupuje vozidla všech značek. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci s vámi projdou vaše vozidlo, ověří údaje, zkontrolují ho a následně vám nabídnou cenu výkupu. Budete informování o stávajícím stavu vozidla. Veškeré formality včetně právních úkonů za vás vyřídíme. Vaše stávající vozidlo za vás odhlásíme a zajistíme všechny úkony spojené s přeregistrací.

Výkup zahrnuje

– ocenění zdarma

– možnost protiúčtu nejen za nová vozidla

– bez směšných poplatků za výkup vozidla

– férové jednání bez čekání

Opel v našem autosalónu Autoemistar

Nákup ojetého vozidla na splátky

Tato forma financování vozu roste čím dál více na oblibě. Není divu, nevydáte veškeré své finanční prostředky a dosáhnete na pořízení vozu, na které byste při koupi nového za hotové nedosáhli. Výhodou tohoto financování je, že si sami určíte výši akontace a vyberete takové pravidelné měsíční splátky, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

 

Prodej ojetých vozidel

Námi nabízená ojetá vozidla vždy prověřujeme v těchto oblastech

– prověření původu

– prověření exekucí a zatížení úvěrovými společnostmi

– prověření právních vad a skutečného roku výroby

– kontrola stavu tachometru

– kontrola karoserie včetně nosných částí v našem autoservisu

 

Další služby

financování auta

– přeregistrace vozidla

servisní služby