O Suzuki

Vážení zákazníci,

Nově Vám můžeme nabídnout referenční a náhradní vozidla s nízkým nájezdem kilometrů s různým stářím 7 – 8 měsíců.

Všechna vozidla jsou servisovaná v našem neautorizovaném servise a v perfektním stavu. U všech vozidel prověřujeme původ, technický stav, tak abychom vám mohli nabídnout auto v dobré kondici a za příznivou cenu. Uvádíme některé modely z naší nabídky.

  • SUZUKI VITARA
  • SUZUKI S-CROSS
  • SUZUKI SWIFT

Ve stejném režimu nabízíme i  skvosty ostatních značek např. OPEL INSIGNIA, ASTRA, MITSUBISHI OUTLANDER, PAJERO a SUBARU LEGACY, OUTBACK, FORESTER, nebo SUBARU XV.

Věříme, že z naší nabídky, která se stále rozrůstá, si určitě vyberete ten správný vůz pro Vás, ale pokud se rozhodnete zůstat věrni značce SUZUKI, pak vězte, že i vašemu miláčku dopřejeme péči v našem neautorizovaném SERVISU SUZUKI.

Těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš AUTOEMISTAR

Suzuki novinky

Podpora od státu na nákup vozu pro hendikepované

Mobilita osob se zdravotním postižením Život je nevyzpytatelný a mnohdy nemůžeme ovlivnit, co nám přinese. Jsme tu však pro vás, abychom zajistili mobilitu osob se zdravotním postižením. V životě se musíte prát, a my budeme rádi, když vám alespoň trochu pomůžeme a uvedeme vás opět do pohybu. Není třeba rezignovat na život, ačkoliv není bez…

Detaily

Dny SUV

Dny SUV probíhají od 7. 8. 2019 do  7. 9. 2019 Segment vozů SUV se neustále těší velké oblibě a proto jsme se rozhodli je pro vás v létě udělat ještě dostupnějšími, než kdykoliv předtím. Akce se vztahuje na SUV vozy všech značek. Výjimečný design, maximální komfort a pohodlí, nabitá konektivitou a chytrými technologiemi, takové…

Detaily