Užitkové vozy ISUZU
isuzu-d-max

Společnost ISUZU je producentem pick-upů a užitkových vozidel, které nezávisle importuje do všech zemí světa. Vozy vynikají svou spolehlivostí, efektivitou a robustností. Toto jsou atributy, kterými se ISUZU vyznačuje již více než 100 let. 

ISUZU se dočkalo úspěchu s vozy D-MAX a od těch dob je právem zařazena mezi opravdové specialisty v produkci pick-upů a užitkových vozů. Vozy jsou určeny pro lidi, kteří se nebojí vzít osud do svých rukou a jdou neúnavně za svými sny. Pokud pracujete, potřebujete se soustředit na vaši práci, a tak se potřebujete zcela spolehnout a důvěřovat vašemu vozu. ISUZU vás jednoduše nezklame. Veškeré vozy jsou testovány za těch nejtěžších a současně nejpřísnějších podmínek. Krom standardu daného zákonem poskytuje společnost ISUZU navíc na všechny vozy D-MAX záruku po dobu 5ti let limitovanou do najetí 100. 000 km a záruku proti korozi karoserie vozidla po dobu 6ti let. ISUZU myslí rovněž i na servis. Na veškeré originální díly se vztahuje 2 letá záruka.

Vozy D-MAX mají DNA užitkových vozidel, což dokazují zejména jejich obdivuhodné kvality v podobě koncipování nákladní plochy s dvojitým ocelovým krytem. ISUZU D-MAX je schopen zvládnout náklad až do jedné tuny. To však ještě není vše, veškeré modely s pohonem AWD jsou sestaveny tak, aby zvládly 3,5 tunové zatížení přívěsu. Pokud potřebujete převézt cokoliv, sekačku na trávu, či motorový člun, na silné pick-upy značky ISUZU je spolehnutí.

Inovativní pohon vozů ISUZU

Vozy D-MAX mají vše, co dělá pick-up tím nejlepším parťákem. Je neuvěřitelně spolehlivý, robustní a životností předčí své konkurenty. Disponuje vším, co jeho název slibuje. Extrémní robustnost, vysoká kvalita a navíc špička v inovativních dieselových technologiích. ISUZU si stále drží vedoucí pozici a je lídrem na trhu s lehkými a středně těžkými automobily. Co můžete od vozů očekávat? Bezpečnost, úspornost a především nízké hodnoty emisí. Krom toho vlastní výzkumná a vývojová centra, která zajišťují růst technologické úrovně vozů  a díky tomu pružně reaguje na neustále vzrůstající náročnost celosvětového trhu. Vozidla D-MAX v sobě mají zabudovaný motor splňující normu EURO 6. Své majitele tak překvapí nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2. Paradoxně je to však D-MAX, který disponuje největší tažnou silou

přehled modelů D-MAX

U vozů D-MAX můžete volit mezi 6ti stupňovou manuální, či automatickou převodovkou. Pokud chcete spolehlivý a praktický vůz, neváhejte se na nás obrátit. Přehled modelů D-MAX včetně jednotlivých parametrů a možností výbav naleznete zde.

ISUZU D-MAX SINGLE CAB

ISUZU D-MAX SPACE CAB

ISUZU D-MAX DOUBLE CAB

Máte zájem o předváděcí jízdu?

Neváhejte prosím kontaktovat našeho prodejce značky Isuzu, který vám rád nabídne termín pro předváděcí jízdu

Jan Janča

Prodejce vozů ISUZU
Tel: +420 773 222 278, +420 558 111 912
E-mail: subaru@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Isuzu