Lakovna Autoemistar Frýdek-Místek

Společnost Autoemistar působí na trhu již řadu let. Lakovna je velice úzce propojena s naší karosárnou. Zjednodušeně u nás naleznete vše pod jednou střechou. Činnosti byly rozšířeny tak, abychom byli schopni zákazníkům nabízet veškeré služby, které jsou spojené s jejich vozem. Lakování automobilů je pro nás i přes pokročilé technologie stále zejména ruční prací, protože jedině tak dokážeme udržet kvalitu, kvůli které se k nám naši klienti vracejí. Aktuálně poskytujeme komplexní služby spojené s opravou a lakováním vašeho poškozeného vozidla.

Autolakýrnické práce jsou realizovány za podpory prémiových produktů značky Nexa Autocolor, kterou vlastní společnost PPG Industries. Tato společnost je v současnosti světovým lídrem ve výrobě lakovacích materiálů. Spoluprací s PPG Industries se připojujeme k síti CertifiedFirstTM, což je samo o sobě zárukou vysoké technologické úrovně oprav. Díky novým technologiím a materiálům dosahujeme nadprůměrných výsledků, a to nejen při malých opravách tzv. Smart Repair, ale i při lakování celých karoserií vozidel.

Naši zákazníci od nás dostávají standardně doživotní záruku Nexa Autocolor, vztahující se na každou opravu laku vozu. Materiál Nexa Autocolor, se kterým pracujeme je zárukou, že nově lakovaný povrch vozidla si udrží lesk a životnost po celou dobu užívání.

Naše lakovna disponuje vysoce specializovanou kabinou, která zabraňuje prašnosti při lakovacím procesu. Krom běžných služeb autolakovny nabízíme navíc renovování polykarbonátových světlometů tak, že odstraníme původní ochranný lak a následně naneseme speciální čirý. Dále nabízíme leštění karoserií vozů. Veškeré námi realizované práce jsou určeny pro osobní i užitková vozidla.

Lakovna Autoemistar Frýdek-Místek, Ostrava

Lakovna poskytuje služby

  • Lakování osobních a užitkových vozidel
  • Renovace laku vozu
  • Antikorozní ochrana vozidel
  • Průmyslové lakování
  • Oprava havarovaných vozidel na rovnací stolici
  • Vyřízení pojistné události z povinného i havarijního pojištění. Jsme smluvními partnery všech renomovaných pojišťoven jako je Kooperativa, Česká pojišťovna, Uniqua, Allianz.

 

Došlo k havárii vašeho vozidla a potřebujete ho opravit?

Fakturu vystavenou za opravu vašeho vozidla jsme schopni na základě plné moci uplatnit přímo na pojišťovnu viníka dopravní nehody. Jakmile bude oprava vozu dokončena, ihned vydáme opravený vůz našemu klientovi. Nečekáme, než bude vystaven krycí dopis.

 

Lakovna disponuje barvami

Při lakování pracujeme vždy výhradně s vysoce kvalitními barvami, které se vyznačují dlouhou dobou životnosti a zachovávají si svou konzistenci a odstín po řadu let. S pečlivostí přistupujeme k přípravě použitého laku, a především věrnosti barevného provedení.

 

Klíčová sousloví kategorie:

  • lakovna Frýdek-Místek
  • lakovna Ostrava
  • lakýrnické práce Frýdek-Místek
  • lakýrnické práce Ostrava

Dále doporučujeme navštívit sekci karosárna