Mitsubishi Outlander Phev
mitsubishi outlander phev
Světová jednička v segmentu hybridních vozů

Nový MITSUBISHI OUTLANDER PHEV dosáhl prestižního ocenění ECO CAR 2018 v anketě zlatý volant

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV v současnosti válcuje svou konkurenci a je nejprodávanějším PLUG-IN HYBRIDEM s pohonem 4×4. Mitsubishi OUTLANDER PHEV vystupuje jako jedinečná kombinace 2 elektromotorů, které zajišťují pohon přední a zadní nápravy a spalovacího benzínového motoru s generátorem. Proto je výsledkem ekologická úsporná jízda ve městě, šetrnost vůči životnímu prostředí a současně skvělý kombinovaný dojezd až neuvěřitelných 880 kilometrů.

U tohoto krasavce lze dosáhnout výkonu až 224 koňských sil a kombinované spotřeby ve výši 1,8l na 100 km. Systém pohonu disponuje inteligentním systémem volitelných jízdních režimů, kde je možné si z uživatelského hlediska navolit čistě elektrickou jízdu s dojezdem až 50 kilometrů, nebo paralelní výkonný hybridního pohon, podpořený sériovým generátorem.  Díky svým unikátním vlastnostem je nový MITSUBISHI OUTLANDER PHEV vynikající nejen na cestování po městě, ale i pro aktivní život kdekoliv mimo město.

mitsubishi outlander phev
mitsubishi outlander phev

Design MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

Design je odrazem snahy inženýrů dovést požitek z jízdy s ekologickým, elektrickým pohonem k dokonalosti, při dodržení designu typického pro automobilku Mitsubishi. Vylepšení vozu bylo zaměřeno především na jeho praktičnost, každodenní využití, bezpečnostní prvky, komfort a zejména kvalitu provedení za současného propojení sportovní orientace značky a čistoty ekologického pohonu. Aktivní design vozu s nádechem neotřelé kvality jej předurčuje ke každodennímu využití. Jednoduchý a čistý styl prognózuje příchod zcela nové éry. Exteriér MITSUBISHI OUTLANDERA PHEV ze sebe vyjadřuje dynamiku v kombinaci dávky elegance a čistoty, které umocňují jeho hybridní původ. Přední maska OUTLANDERA s Dynamic Shield dodává vozu šmrnc v podobě uhlazené elegance ve spojení s 18ti palcovými koly z lehkých slitin, které podtrhují design ve spodních partiích karoserie vozu.

linnertronic subaru outback

Převodovka Linneartronic

Tento typ převodovky je mimořádně účinný, je navržen tak, aby maximálně využil potenciálu motoru SUBARU BOXER a symetrického pohonu všech čtyř kol. Lineartronic poskytuje dokonalou dodávku síly pro vůz Outbacku a zároveň eliminuje spotřebu paliva. Řídící jednotka dělá vaši jízdu lehkou, plynulou a zajišťuje rychlé reakce motoru. Převodovka Lineartronic má předem připravený optimální převod pro každou rychlost a otáčky motoru. Díky ní můžete prožít intenzivní spojení mezi vámi a tímto vozem

Subaru Outback a SYSTÉM SI-DRIVE

Smyslem sytému SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) je umožnit řidiči vždy a za všech podmínek nastavení vozu přesně dle jeho představ. Je navržen tak, aby zajistil vyrovnanou kombinaci plynulé jízdy, hospodárnosti, nastavení režimu Sport pro dynamickou a sportovní jízdu díky okamžitým reakcím a lineární odezvě po sešlápnutí plynu. Více informací o technologiích jsou vám k dispozici.

si-drive subaru outback

režim X-Mode v Subaru Outback

Jízdní režim X-MODE zajišťuje, abyste měli váš SUBARU Outback vždy pod spolehlivou kontrolou pouhým jediným stiskem tlačítka. Tato unikátní technologie se za vás ujme řízení motoru, převodovky i systému pohonu AWD, brzdového systému a celé řady dalších komponentů, abyste byli v bezpečí, ať už budete kdekoliv. Aktivací režimu X-MODE se automaticky zapojí asistent pro sjíždění svahů, který udržuje konstantní rychlost, když se vůz bude pohybovat dolů ze svahu.

režim x-mode subaru outback
příslušenství subaru outback

Subaru Outback a příslušenství

Chcete mít originální bezpečný vůz maximálně přizpůsobený vaší osobnosti a životnímu stylu? Ať už zatoužíte po čemkoliv, po pohodlí, dalších funkcích, úpravě designu, příslušenství vozu je opravdu štědré. Můžete se spolehnout, že všechno příslušenství je navrženo a vyrobeno stejně precizně, jako vůz samotný. Veškeré další podrobnosti naleznete v katalogu příslušenství, popřípadě se informujte u našeho prodejce vozů Subaru.