Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander using

Ochrana životního prostředí, kvalita a bezpečnost jsou vedle skvělých jízdních vlastností základními prvky každého moderního vozidla. Mitsubishi Outlander uvádí všechny tyto charakteristiky do dokonalé rovnováhy a každý z těchto prvků je nyní navíc na velmi vysoké úrovni. Příchod nového modelu Mitsubishi Outlander je předzvěstí začátku nové éry, v níž si bude řidič užívat všechny charakteristiky výkonnosti vozidla současně. Čeká na Vás nový rozměr potěšení z jízdy.

Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4×4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa – Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si zvolili správně.

Design vozu Mitsubishi Outlander
Mitsubishi outlander design

SUV Mitsubishi Outlander uhrane svým velice efektním a dynamickým vzhledem. Na první pohled je ztělesněním kultivovanosti, robustnosti a výkonnosti, která nemá ve svém segmentu konkurenci. Ze všech úhlů Outlander zaujme, ať už jeho asertivní čelní partie, či atraktivnost zádě. Zjednodušeně, již od pohledu si můžete slibovat maximální požitek z jízdy.

Podoba čelní části vozu vyjadřuje design, kterým je proslulá tradice automobilky Mitsubishi, a současně působí lehkým nadneseným dojmem. Vůz ve vás evokuje bezpečí a ochranu pro řidiče a ostatní pasažéry ve voze. Interiér navozuje klidnou a pohodovou atmosféru, která je ještě více umocněna kultivovaností, komfortností, kvalitou zhotovení a zejména smyslem pro detail.

Exteriér vozu Mitsubishi Outlander

Přední maska vozu působí velice moderním a patřičně agresivním dojmem, má tzv. podobu „dynamického štítu“, dekoruje ji výrazný chrom, který je dominantou Outlandera. Všechny tyto designové prvky symbolizují funkčnost a bezpečnost, což jsou atributy typické pro vozy SUV od automobilky Mitsubishi Motors. Přední LED světlomety jsou štíhlé a obepínají karoserii včetně světel denního svícení. Ta jsou poskládána z 12 diod. Vzhled Mitsubishi Outlandera je robustní, což ještě více podtrhují elegantně vypadající 18ti palcová kola z lehkých slitin, které zvýrazňují černé lemy blatníků vozu. Zadní dveře jsou výklopné a velice prakticky přizpůsobené uživateli vozu. Můžete je otevřít pomocí stisku jediného tlačítka na dálkovém ovládání nebo manuálně spínačem přímo vedle sedadla řidiče. Maximální komfort řidiče je umocněn inteligentním bezklíčovým ovládáním vozu.

Interiér vozu Mitsubishi Outlander

Svezení v tomto vozu je zážitek, umocněný vysoce kvalitním řemeslným zpracováním. Pro vůz je typická příkladná ovladatelnost a tím i přesná zpětná vazba pro řidiče. Každý detail vozu je propracovaný, ať už jde o dovírání dveří, komfortnost a zpracování sedadel, kvalitu použitých materiálů nebo dominantně vypadající přístrojovou desku vozu. Interiér nabízí dostatek prostoru pro pasažéry vozu, nově až pro 7 cestujících. Prostornost je ještě umocněna velkoplošným střešním oknem.

Vyspělá technologie

Zažijte hrdost při zdolávání nástrah na vašich cestách! Nejde o to, ve které lokalitě se pohybujete, jestli jste ve velkoměstě, nebo vyrazíte do odlehlých částí přírody. Jízdní podmínky nelze vždy předvídat, a proto je potřeba počítat se vším. Systém AWD, robustní konstrukce vozu a výkonná motorizace v Mitsubishi Outlander vás přesvědčí o svém potenciálu, o tom, že je to SUV, které vás ochrání za každé situace. Vůz nabízí vysoký výkon, ohromující akceleraci a skvělé odezvy řízení. Vše ještě více umocňuje nízká spotřeba paliva a emise CO2. Interiér ve voze nabízí pasažérům tiché a klidné prostředí, díky 33 vylepšením, zaměřujícím se na eliminaci hluku a vibrací.

 

Sofistikovaný systém AWD

Systém pro pohon všech kol je inspirovaný dle světoznámé technologie Lancer Evolution. Tento jedinečný pohon 4×4 nabízí řidiči optimální podmínky pro bezpečí, akceleraci, brzdění, změnu směru jízdy za využití elektronicky řízené spojky pohonu AWD. Při jízdě s Mitsubishi Outlander můžete volit mezi třemi jízdními režimy, 4WD ECO, který zajišťuje co nejnižší možnou spotřebu paliva. Režim 4WD AUTO zajistí co nejlepší možnou funkci pro pohon 4WD pro běžnou jízdu. Režim LOCK zajistí nejvyšší trakci a využití pohonu 4×4 na jakémkoliv povrchu vozovky. Více informací naleznete zde.

Pasivní prvky zvyšující bezpečnost

Pokud dojde k nehodě, pasažéry uvnitř vozidla chrání sedm airbagů, které pohltí síly nárazu. Soustava je tvořena čelními, bočními a hlavovými a kolenním airbagem na místě řidiče. Bezpečnostní pásy pro přední sedala jsou vylepšena přepínači a omezovači zátěže, tak dokáží lépe zafixovat tělo pasažéry při nárazu a současně ochránit posádku vozu před nadměrným tahem pásů, pokud dojde k dopravní nehodě.

Inteligentní bezpečnostní technologie vozu vedou k větší bezpečnosti, větší jistotě za volantem na cestách, při parkování, při ztížených podmínek jízdy. Součástí těchto pasivních prvků bezpečnosti jsou chytré senzory, monitorující okolní prostředí vozu a upozorňující řidiče na možné nastalé nebezpečí. Ve voze je celá řada prvků aktivní i pasivní bezpečnosti. Mitsubishi Outlander je mimořádně bezpečné vozidlo, které si vy zasloužíte. Vyberte si z naší nabídky vozů Mitsubishi a odjeďte s vaším Mitsubishi ještě dnes.