Opel Crossland X exteriér
Auto do města

Nový Opel Crossland X je ideálním autem do města. Je to kompaktní SUV s moderním designem a prostorným interiérem. Pro jízdu ve městě se hodí zejména díky svým moderním inovacím, jako je například parkovací kamera 180°, automatický parkovací asistent, Head-Up display nebo inteligentní nouzové brždění.

Parkovací kamera 180° vozu Opel Crossland X

Potřebujete mít při couvání dobrý výhled? Nová parkovací kamera Opelu Crossland X vám pomůže. Její panoramatický zobrazovací úhel 180° vám umožní vidět i za roh. Tato inovativní kamera pracuje současně s automatickým parkovacím asistentem, který vám umožňuje vyparkovat z místa, bez jediného dotknutí volantu.

Head-Up display

Nový Head-Up display vám umožní soustředit se na cestu, bez zbytečného dívání se na tachometr. Rychlost vozidla však není to jediné, co display ukazuje. Je na něm také možno vidět zobrazení dopravních značek, nastavení tempomatu a omezovače rychlosti, upozornění na možnost čelní srážky a navigační pokyny.

Inteligentní nouzové brždění

Cílem inteligentního nouzového brždění je snížení dopravních nehod a zvýšení bezpečnosti na silnicích. Automatické nouzové brždění s detekcí chodců dokáže rozpoznat chodce, vozidla či překážky, které jste vy možná přehlédli.

Inovativní Full-LED osvětlení

Nové Full-LED osvětlení umožňuje na silnici optimální viditelnost. Technologie umožňuje až o 30% lepší osvětlení vozovky než u halogenových světlometů. Dále vozidlo poskytuje dálková světla s asistencí, která rozpoznají protijedoucí vozidla a automaticky se přepínají. Zabraňují tím oslnění ostatních řidičů.

Interiér a exteriér vozu Opel Crossland X

Opel Crossland X nemá jen moderní exteriérový design, ale má i velmi elegantní a pohodlný interiér. Vůz je dynamický a zároveň praktický. Je vybaven barevnou střechou a panoramatickým střešním oknem. Interiér vozu je pohodlný a zároveň skvěle vypadá. Má vyšší posaz, který je pro vozy SUV typický, zajišťující skvělý výhled z vozu. Sedačky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. V některých výbavách vozidlo obsahuje ergonomická sedadla, která nesou pečeť AGR a jsou nastavitelná v 16 směrech (Více o jednotlivých výbavách). Cestujte pohodlně bez zbytečné bolesti zad.

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel