Opel Insignia

Vlajková loď automobilky Opel přichází s dynamickým designem, bezbřehou konektivitou a prvotřídními asistenčními systémy řidiče. Vůz je vybaven tak, že je špičkou mezi luxusními vozy. Opel Insignia si můžete pořídit hned v několika variantách, přesně tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Využijte konfigurátor Opel a sestavte si vůz přesně dle vašich představ. Insignia je dokonalá ve všech svým parametrech. Německé inženýrství Insignie odráží perfekcionismus v každém svém ohledu. Každý řidič tohoto vozu musí docenit nové motory, podvozek vozu, který slibuje skvělou jízdu za volantem. Dynamika jízdy a efektivním výkon, toto jsou synonyma pro vůz Opel Insignia.

Nová generace Opel Insignia

Opel Insignia Country tourer

Jde o vůz s duší offradu v každém svém detailu. V případě tohoto vozu se držíte motta „Pracuji chytře, ale hraju tvrdě. Styl Opel Insignie můžete proměnit kdykoliv, když budete potřebovat do terénu a vždy se na ni budete moci spolehnout. Nabízí flexibilní prostor a inovace typické výhradně pro prémiové vozy. Vůz je opravdovým SUV s pohonem 4×4. Stříbrné ochranné prvky nárazníku a další ochranné prvky karoserie přidá na sportovnosti. Vůz se pyšní podvozkem FlexRide s kontinuální kontrolou tlumičů.

Opel Insignia GSi

Máte duši závodníka? pak jste na tom stejně jako vůz Opel Insignia GSi. Atraktivní linie a výkon pod kapotou vám zajistí zábavu za volantem. Vůz nabitý pokročilými technologiemi podtrhne jeho atletický design, který se snoubí s elegancí. Insignia GSi se pyšní liniemi sportovních vozů, které podtrhují 20“ dvoubarevné ráfky, chromovaným lemováním nádechů vzduchu a zadním spojlerem, který dělá z tohoto vozu prvotřídního sporťáka.

Opel Insignia Grand Sport

Chcete udělat dojem na první pohled? Pak je vůz Opel Insignia Grand Sport jasná volba. Jedinečný elegantní design karoserie vozu ve stylu fastbacku, kontury coupé a jasné jednoduché linie vozu. Insignia je kombinací neotřelého sportovního designu a současně dokonalé aerodynamiky.

Opel insigna Sports Tourer

Insignia Sports Tourer je jednoduše dokonalá ve všech svých parametrech. Očekávat od tohoto vozu můžete prémiové inovace typické výhradně pro prémiové vozy a design společně s všestranností typickou pro velké vozy. Vůz je vytvořen tak, aby překonal vaše očekávání ve všech aspektech. Nové motory pod její kapotou zajistí skvělý zážitek z vašich cest.

Výbava, která nechává daleko za sebou konkurenci v segmentu prémiových vozů

Adaptivní tempomat, prvek bezpečnosti

Díky adaptivnímu tempomatu jste zase o trochu více v bezpečí, zamezuje nehodám vzniklým z nepozornosti. Jde o systém automatického brzdění a akceleraci vozu tak, aby byla dodržena zvolená vzdálenost od vozidla pohybujícího se před vámi. Autonomní generace tohoto asistenčního systému neustále monitoruje situaci okolo vašeho vozu a chrání vás za volantem. Užijte si pohodlí za volantem.

Světlomety Intellilux led matrix

Tyto přední dálková světla neoslňují protijedoucí vozy, automaticky dokáží ztlumit kužel světla, jakmile detekují vůz v protisměru. Inteligentní světlomety ztlumí světla tak, aby vám umožnila co největší osvětlení vozovky před vámi, aniž by došlo k oslnění ostatních. Navíc dokáží osvětlit cestu před vámi až neuvěřitelných 400 metrů. Výhody jsou jednoznačné, nedochází k riziku oslnění ostatních vozidel, značně zvyšují bezpečnost při jízdě v noci. Navíc corner světlomety jsou vytvořeny tak, aby osvítily „temná místa“, to je prostor při ostřejších zatáčkách.

Sedadla s certifikací AGR

Užijte si wellness s ergonomicky testovanými předními sedadly a užijte si komfort business třídy. Sedadla nabízejí funkci ventilace a vyhřívání, sedadla vás nejen ohřejí ale naopak dokáží i ochladit. Tento prvek je typický pro segment luxusních vozů. Krom toho si můžete nastavit masážní funkci, zjednodušeně jsou pryč doby, kdy jste vysedli celí dolámaní z dlouhé cesty ve voze. Naopak, dnes si můžete užít wellnessu přímo za volantem.

Inteligentní asistenční systémy

Nová generace Opel Insignia se zaměřila především na zvýšení bezpečnosti svých pasažérů. Nabízí tak pokročilé bezpečnostní technologie, jako je automatické nouzové brzdění s detekcí chodců, systém, který hlídá mrtvý úhel a asistent pro udržení vozu v jízdních pruzích. Bezpečnostní technologie kombinují kamery se senzory uvnitř vozu, čímž napomáhají omezení nebezpečných situací. S těmito pokročilými asistenčními systémy můžete věnovat vaši pozornost řízení a užít si tak požitek z jízdy.

Pokud vás nová generace Opel Insignie zaujala, neváhejte kontaktovat naše prodejce. Rádi vám pomohou s konfigurací vozu přesně dle vašich představ. Zhotoví vám cenovou nabídku, nabídnou pojištění, financování vozu a to vše pod jednou střechou. Potřebujete vůz ihned? Nabídka vozů Opel je denně aktualizována.

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel