Opel Zafira a design

Sedmimístné MPV Opel Zafira se vyznačuje svým svěžím designem, který podtrhuje nová mřížka chladiče, která je dekorována dvojitými LED pruhy světel. Dominantní je výrazný, ač elegantní vzhled, který je typický pro moderní vůz navržený německými designéry.

 

Všestranné využití, právě toto nabízí Opel Zafira

Opel Zafira je naprosto všestranná, a tak nabízí maximální využití prostoru pro každou příležitost. Vůz disponuje jedinečným systémem sedadel FLEX7 PLUS, zajišťují svobodu a variabilitu co se týče počtu sedadel. Systém sedadel umožní převoz až sedmi pasažérů, v případě že jich zrovna tolik nepotřebujete, není nic jednoduššího, než sedadla sklopit a využít tak úložný prostor.

Systém sedadel FLEX PLUS umožňuje sklopení jednotlivých sedadel umístěných ve druhé řadě během pouhé vteřiny. Pokud potřebujete 5ti místný vůz, jednoduše vyjmete třetí řadu sedadel. Pěti místná verze tohoto vozu se pyšní zavazadlovým prostorem o objemu 1 860 litrů a až 34 místy odkládacích prostor. V případě sedmimístné varianty je zavazadlový prosto 152 litrů pro potřebná zavazadla.

Opel Zafira design

Konektivita

Opel Zafira je vybavena nejnovějšími prvky zajišťující bezbřehou konektivitu, díky tomuto vozu budete mít neustále super přístup k zábavě. Pokud je pro vás důležitá navigace, vybavení vozu nabízí satelitní navigaci s přístupem k přenosným zařízením zobrazená prostřednictvím 7mi palcového dotykového displeje. Vůz rovněž nabízí připojení pro své pasažéry. Všichni cestující se tak mohou během jízdy bavit prostřednictvím USB a využít tak dobíjecí funkci.

 

Komfort za každé situace

Potrpíte si na pohodlí na cestách? Pak nelze opomenout ergonomická sedadla Active, která jsou elektricky ovládaná. Díky nim máte možnost prodloužit si sedák pro podporu stehen a nastavit bederní opěrku tak, aby se vám cestovalo s vozem co nejpohodlněji. Váš tepelný komfort zajistí sada Zima, od níž můžete očekávat vyhřívání volantu a vyhřívání předních sedadel.

 

Efektivní jízda

Ať už budete zvažovat koupi vozu s manuální, či automatickou převodovkou, rozhodně neuděláte chybu. Váš nový vůz Opel Zafira je spolehlivý a precizní kus německého inženýrství. Pouhým stiskem jediného tlačítka ovládnete technologii podvozku FlexRide, umožňující nastavit si jízdní dynamiku vozu dle vašich představ. Máte možnost volby mezi jízdními režimy Sport, Standard a Tour. Režim sport zajišťuje dokonalou přilnavost k vozovce. Díky výkonným motorům máte možnost využít tažného zařízení, které umožní využít přívěs o hmotnosti až 1650 kg.

Proč zakoupit vůz Opel Zafira? Jde o vozidlo, které má opravdu všech 7 míst, avšak stále jde o klasický vůz, nikoliv dodávku. Veškeré odkládací prostory a sedadla jsou řešena tak, aby bylo možné vůz maximálně využít a to i v případě, že nepotřebujete všech 7 míst. Design vozu je stylový, interiér vás nadchne. Velké panoramatické okno prosvětluje celé vnitřní prostory. Vůz je vybaven nejnovějšími asistenčními systémy, které jsou typické především pro prémiové vozy. Opel Zafira rovněž disponuje technologií LED AFL světlometů, která myslí na vaši bezpečnost především za jízdy v noci. Vůz je vybaven výkonnými německými motory zajišťující efektivní jízdu.

Opel Zafira počet míst

Bezpečí za volantem

Vaše bezpečí je pro automobilku Opel tím nejpodstatnějším, vsadila tak na speciální Adaptivní světlomety Full LED (AFL), které zajišťují vynikající viditelnost za zhoršených viditelných podmínek. Doby, kdy jste neradi cestovali za tmy jsou pryč, tyto světlomety vydávají o 25% více jasu, než-li halogenové a automaticky se adaptují dle toho, jak natočíte volant, dle rychlosti jízdy a dle okolních podmínek.

 

Inteligentní asistenční systém Opel EYE v Opel Zafira

Co se týče bezpečnosti, nelze nezmínit prvotřídní asistenční systém řidiče nesoucí název Opel EYE, který nepřetržitě sleduje a vyhodnocuje situaci okolo vozu, míjející dopravní značky a je tak schopen zasáhnout do řízení v případě hrozícího nebezpečí.  Tento chytrý systém vás varuje při vyjetí z jízdního pruhu, upozorňuje řidiče na nenadálé vyjetí a upozorní na hrozící srážku. Systém varuje řidiče vozu při přílišném přiblížení se k vozu pohybujícím se před vámi. Další skvělou vlastností je rozpoznání a promítnutí dopravních značek, pryč jsou časy, kdy jste si nebyli jisti, zda skončila obec nebo jste značku přehlédli. Krom toho, Opel Eye v sobě obsahuje také zadní kameru. Inteligentní asistenční systémy zajistí, abyste vy a vaše rodina byli v bezpečí, ať už budete kdekoliv. Navíc je možná konfigurace vozu přesně dle vašich představ.

Opel Zafira

Máte zájem o předváděcí jízdu?

Neváhejte prosím kontaktovat našeho prodejce značky Opel, který vám rád nabídne termín pro předváděcí jízdu

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994
E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Nabídka vozů Opel