Servis Ford
Servis Ford

Servis Ford je místo, kde je váš vůz v dobrých rukou

Náš kvalifikovaný tým zaměstnanců se postará o to, aby se dostala vašemu vozu ta nejlepší péče odrážející se v jeho kondici. Servis Ford zajistí, abyste jezdili zcela bezpečně a současně udrželi co nejdéle nejvyšší zůstatkovou hodnotu vozu. Servis Ford je synonymem vynikajícího poměru ceny a výkonu. Zajistíme vám náhradní díly v té nejvyšší kvalitě od výrobce, který zná váš automobil jako své boty.

OBJEDNÁVÁNÍ DO SERVISU ONLINE

Cílem našeho servisu je být místem, kde vám nabídneme veškeré služby, které váš vůz potřebuje. Náš servis Ford je vám schopen nabídnout špičkové služby, jakmile budete potřebovat opravit váš vůz. Všichni naši servisní technici jsou vyškoleni společností Ford, díky jejíž kontrole kvality jsou zajištěny i kvalitní výsledky. K dispozici máme vždy dostatečné množství originálních dílů Ford a na námi realizované opravy se vztahuje záruka. Nabízíme servisní řešení vhodné pro váš vůz jakéhokoliv věku, v případě potřeby budeme jednat s pojišťovnami. Současně zůstane platná vaše záruka na karoserii vozu.

Kvalita při současné vysoké technické odbornosti

Jakožto výrobci ručíme za to, že známe váš vůz nejlépe. Zaměstnáváme vyškolené techniky, zajišťujeme originální autodíly Ford a disponujeme nejmodernějšími počítačovými diagnostickými systémy, díky čemuž se na nás můžete stoprocentně spolehnout.

Doplňkové služby nabité komfortem

Našim zákazníkům nabízíme relevantní a dostupné služby včetně on-line informací. On-line servis vám umožní rezervovat váš vůz dle vašich preferencí. Servisní záznamy jsou v elektronické podobě včetně dalších specifických servisních služeb. Zvýhodněné a flexibilní platební balíčky vám umožní uhradit částku najednou díky přímé půjčce nebo servisního plánu nesoucí název Ford Protect.

Opravy se odvíjejí od stáří vozu

S přibývajícími léty bude i vaše vozidlo vyžadovat odpovídající péči. Náš servis Ford nabízí ekonomický servis, zahrnující originální náhradní díly včetně servisní služby za rozumné a lidem dostupné ceny.

Servis Ford a zákaznická péče

Vaše důvěra je pro nás vždy na prvním místě. Náš autorizovaný servis je pro vás a vaše vozidlo vždy k dispozici. Rádi vám nabídneme takové služby, aby váš vůz fungoval na jedničku. Náš tým kvalifikovaných odborníků vám dá vždy informace o tom, jakou váš vůz vyžaduje opravu a kolik bude stát.

Servis Ford