Karavany Frýdek-Místek

V minulém roce jsme nově rozšířili námi nabízené služby o pronájem a prodej karavanů. Nacházíme se ve Frýdku Místku a nabízíme k pronájmu moderní karavany, které si můžete prohlédnout přímo na našem salóně. Na výběr k pronájmu máte možnost výběru z obytných vozů různých verzí a to od standardních po prémiové. Nezáleží na tom, zda jste zkušení kempaři, nebo pouze s takovouto představou jen koketujete, vážíme si každého zákazníka, ať už zkušeného kempaře, či začátečníka. Návštěva našeho salónu ve Frýdku Místku, kde jsou karavany vystaveny se rozhodně vyplatí.

Půjčovna obytných vozů

 

Nabízené obytné vozy

Karavany Frýdek Místek, právě zde vás čekají perfektně vybavené obytné vozy, které vás ohromí komfortem, který poskytují. Obytné vozy nabízíme od tradičních renomovaných výrobců značek Dethleffs, Weinsberg a Knaus. Z širé nabídky modelových řad, různých půdorysových uspořádání si vybere každý dle toho, co potřebuje. Karavany Frýdek Místek, to jsou obytné vozy, které naprosto splní vaše očekávání, a to nejen výbavou a komfortem, ale i cenou.

 

Profesionalita

Pokud se rozhodnete navštívit náš salón ve Frýdku Místku, můžete si být jisti příjemným prostředím, atmosférou a zejména profesionálním přístupem všech našich zaměstnanců. Naši proškolení zaměstnanci vám rádi pomohou při výběru karavanu vhodného právě pro vaši dovolenou. Podělí se s vámi o kvalifikované rady, zkušenosti z cestování s nimi a tipy, které při svých cestách nejednou oceníte.

 

Pohodlí a nekončící svoboda

Využijte možnosti pronájmu našich karavanů a zapomeňte na každodenní starosti, ano to jsou karavany Frýdek Místek. S našimi vozy máte možnost zažít nekonečné množství zábavy, dobrodružství, nespoutané svobody a příjemných emocí, které cestování s karavany doprovází.Využijte možnosti pronájmu našich karavanů a zapomeňte na každodenní starosti, ano to jsou karavany Frýdek Místek. S našimi vozy máte možnost zažít nekonečné množství zábavy, dobrodružství, nespoutané svobody a příjemných emocí, které cestování s karavany nabízí.

 

Proč si vybrat nás

Karavaning pro nás není pouze výdělečnou činností, ale naším celoživotním koníčkem. Karavaningu jsme zcela propadli a jsme rádi, že nabízíme možnost, abyste jeho kouzlo objevili i vy. Na trhu jsme s obytnými vozy teprve krátce, ale nabízíme k pronájmu vozy kvalitní, nové a v top stavu. S karavany máme celou řadu zkušeností, o které se rádi podělíme a přidáme pár tipů na výlety. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

 

Pronájem karavanu

Pokud se rozhodnete pro pronájem karavanu, nebo o něm pouze uvažujete, doporučujeme vám vyplnit rezervační formulář na našich stránkách zaměřených na prodej obytných vozů a půjčovna obytných vozů. Zde si můžete obytný vůz rovněž zarezervovat a to on-line, nebo formou telefonického rozhovoru s našim obchodním zástupcem společnosti Karavany Autoemistar. Pokud jste milovníci akce, rádi vás přivítáme v našem salóně, kde si můžete karavan zarezervovat ihned na místě. S termínem rezervace vám naši zaměstnanci vždy vyjdou maximálně vstříc, pokud to bude jen trochu možné.

 

Máte zájem o osobní vůz?

Neváhejte prosím navštívit naše webové stránky zaměřené na Autobazar