Mitsubishi ASX 2020
Mitsubishi ASX

Japonská automobilka Mitsubishi přichází s kompaktním omlazeným SUV Mitsubishi ASX, se kterým seznámila své fanoušky na výstavišti v Ženevě. Model ASX přichází s novým faceliftem, který se skutečně povedl! Tento model vozu je nejprodávanější vůz Mitsubishi vůbec a tak není divu, že Mitsubishi vsadilo na jistotu.

Nejprodávanější vůz Mitsubishi a facelift

Změny nové generace jsou zjevné nejen zvenčí ale i v interiéru. Exteriér vozu se stal agresivnějším, více tak odpovídá filosofii designu japonské automobilky. Vzhledově se tak nové ASX značně přibližuje modelům Eclipse Cross a Outlander. Přední nárazník je zcela přepracovaný včetně robustní masky. Na útlé Full LED světlomety navazují chromované lišty. Mitsubishi ASX 2020 oplývá motivem dynamického štítu rovněž jako modely Outlander a nová L200. Celkově facelift vozu opravdu prospěl, vůz vypadá vzdušně elegantně a moderně. Již v základu jezdí nové ASX na „18“ kolech. Bezesporu oceníte full LED světlomety, nový infozábavní systém pyšnící se 8 palcovým dotykovým displejem a řadou dalších drobných vylepšení.

Mitsubishi ASX

Nová výkonnější motorizace s pohonem 4×4

Nejprodávanější vůz Mitsubishi si vypůjčil motor z Outlanderu. Můžete se těšit na zážehový atmosférický 2litr s výkonem 110Kw. Zákazníci mají nově možnost volby mezi pohonem předních a všech čtyř kol. Jednotku pohonu mohou párovat s manuální pětistupňovou převodovkou. Druhou možností je automat CVT s pohonem všech kol. Ač automobilka Mitsubishi hlásá že ASX je především městský crossover, musíme vyzdvihnout jeho ambice mimo asfalt, kterými snadno strčí do kapsy i Eclipse Cross.

Inovace v nabídce vozu Mitsubishi ASX

Zákazníci mají nově na výběr z více barev. Nejprodávanější vůz Mitsubishi můžete mít v barvě Red Diamond, Sunshine Orange a Oak Brown. Vybírat je možné ze tří výbav vozu a to Inform (pouze manuální převodovka s náhonem předních kol), Invite (volba mezi manuální a automatickou převodovkou a náhonem přední nápravy, či všech čtyř kol). Nejvyšší výbava je Intenze, kde je výběr totožný jako u výbavy Invite. Nové ASX můžete pořídit již od 415 000 včetně DPH. Pokud máte jakékoliv dotazy k novému vozu Mitsubishi ASX, neváhejte a využijte kontakty na naše prodejce. Chci předváděcí jízdu!