Opel Movano
opel Movano

Užitkový vůz Opel Movano si své příznivce získává především svou prvotřídní všestranností. Tento vůz má celou řadu podob, můžete si jej nakonfigurovat přesně tak, aby byl pro váš business jako šitý na míru.

 

Není úkol, na který by Movano nestačilo

Seznamte se s tímto velkým užitkovým vozem, který byl vytvořen, aby dokázal splnit každý váš úkol. V současnosti ho můžete mít ve více verzích, které jsou pro vás ještě více komfortnější. Zjednodušeně, je hvězda v segmentu užitkových vozů. Široký postoj, výrazné oblouky lemující kola vozu a celkový elegantní design, takové je nové Movano. Předností vozu je všestrannost, nakonfigurujte si délku, výšku či přepravní kapacitu vozu. Design, který je propracován chytře, dokonalá úspornost a prvotřídní výkon korunovaný prvotřídním pohodlím.

opel Movano

Komfort jako v segmentu osobních vozů

Kabina vozu je navržena tak, aby byla optimální pro své uživatele na cestách. Kokpit je přizpůsoben potřebám řidiče, disponuje mnoha praktickými a moderními prvky včetně odkládacích prostor. Díky Movanu je standard designu kabiny zase o něco výše, skvělé prostředí pro řidiče s komfortem jako v osobním voze.

opel movano

Efektivní motorizace

Máte možnost volby mezi moderními naftovými motory Turbo a BiTurbo, které jsou koncipovány tak, aby obstály nejtěžší podmínky v terénu současně se skvělou spotřebou a nízkými emisemi. Tyto motory máte možnost spojit se 6tistupňovými převodovkami a to buďto manuální nebo automatickou. Ať jste zvyklí na cokoliv, Movano je tu pro vás.

opel movano

Automatické zvýšení viditelnosti

Automatické zapínání světel a stěračů zajišťuje snížení rizika nepozornosti řidiče. Systém automaticky sám zareaguje na změnu světelných a povětrnostních podmínek.

opel movano
Objevte kompletní řadu vozu Opel Movano

Opel Movano VAN

Užitkový vůz, jehož celkový objem je 17m3 a užitečným zatížením max 2,1 tuny. Maximální délka nákladového prostoru je až 4,3 metrů. Opel Movano je tak právem opravdovým přeborníkem v transportu nákladu. Díky rozměrným bočním dveřím (1270mm) můžete hravě naložit europalety z boční strany vozu. Zadní dveře vozu v případě varianty H3 jsou vysoké až 2 metry.

opel movano van

Opel Movano Crew Van

Potřebujete přepravit řadu cestujících a náklad najednou? Toto je specialita vozu Opel Movano Crew. Přední sedadla jsou situovány až pro dvě osoby, je však možná specifikace, kdy bude místo pouze pro řidiče vozu. Druhá řada je přizpůsobena pro přepravu čtyř osob. Naprostou samozřejmostí pro druhou řadu jsou opěrky hlavy a bezpečnostní pásy. Nastoupení pasažérům do vozu je snadné a pohodlné díky bočním proskleným dveřím, která jsou posuvná. Posádka uvnitř vozu je oddělena od nákladu pevnou přepážkou s oknem.

opel movano

Opel Movano Valník

V případě tohoto typu vozu máte na výběr ze dvou variant, buďto s kabinou, která je klasicky pro 3 osoby nebo jako dvojkabina koncipována až pro 7 osob. Ložná plocha vozu je až 4,47 metrů, což dělá z vozu ideálního pracanta pro transport materiálů, mechanických strojů či jiného nákladu.

opel movano

Opel Movano sklopný Valník

Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, získáte tak veškeré benefity klasického valníku a navíc sklopnou funkci a to do tří stran pomocí dálkového ovládání.

opel movano

Opel Movano skříň

Potřebujete obrovský nákladový prostor? Pak je pro vás tato varianta vozu ideální. Velké množství konfigurací zajistí, aby byly naplněny veškeré vaše požadavky.

opel movano

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel Movano