NOVÝ OPEL COMBO LIFE NYNÍ S CENOVÝM ZVÝHODNĚNÍM

 

Opel opět útočí na segment užitkových vozů a tentokrát přichází s novým špičkovým produktem nesoucím název OPEL Combo LIFE. Na co se mohou příznivci vozů Opel těšit tentokrát? Jde o ideální vůz, který má vynikající poměr mezi hodnotou vozu a užitkem. Jednou z možných motorizací je tříválec 1.2 Turbo, který získal mezinárodní ocenění Motor roku 2018 v kategorii nízkoobjemových motorů. Nový Opel Combo VAN však získal ještě cennější a prestižnější titul Mezinárodní dodávka roku 2019 na nedávném veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem. Je tedy zřejmé, že fakta mluví jednoznačně pro nový Opel Combo LIFE!

 

Flexibilita, neuvěřitelný prostor, inovativní technologie, luxusní prvky, skvělá bezpečnost, tím vším disponuje nové Combo LIFE.

 

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ

Combo LIFE disponuje sedmi sedadly, avšak i přesto nabízí spoustu prostoru. Zadní Sedadla jsou flexibilní. V případě, že plánujete rozšířit vaši rodinu, bez nejmenších problémů do vozu usadíte 3 děti vedle sebe do třech dětských autosedaček. Vozidlo je rovněž vybaveno úchyty ISOFIX. Máte možnost různého nastavení sedadel, čímž si můžete nakonfigurovat vnitřní prostor tak, aby zcela vyhovoval vašim potřebám. Sedadla ve třetí řadě jsou individuálně sklopná a rovněž je lze i posunout či pohodlně vyjmout. Vaše sedmimístné vozidlo tak můžete změnit snadno a rychle na pětimístné.

Pokud potřebujete z vozu udělat dodávku, protože jedete nakupovat nábytek, nebo potřeby pro Váš domov nebo zahradu, není žádný problém. Rovnou plochu vytvoříte pouhým sklopením sedadel a předního sedadla spolujezdce. Ihned získáte zavazadlový prostor, který se ztrojnásobí až na 2 126 litrů.

 

Vůz Combo LIFE tak nabízí všestranné využití a flexibilitu, dokonalou vyváženost mezi užitným a osobním vozem.

 

VELKÉ, ALE STÁLE NÉ DOST?

Opel Combo LIFE přichází na trh ve dvou verzích. První z nich je Combo Life, které nabízí funkce bez kompromisů. Verze je víceméně určena pro běžný život, tedy sbalit se, vzít zavazadla a vyrazit na cestu s rodinou, kamarády či domácími mazlíčky. Sbalit sportovní výbavu a hurá za zábavou. Jednoduše jde o rodinný VAN, který vám umožní vše pro váš životní styl. Délka vozu je 4,4 metrů a výška 1,8 metrů a je vybaven posuvnými dveřmi pro lepší manipulaci. Náklad je možný maximálně o délce  2,7 metrů a minimální zavazadlový objem je 597 litrů, který jde zvýšit až na 2 126 litrů.

Druhá varianta nesoucí název Combo LIFE XL nabízí více prostoru. Je možné naložit náklad o délce až 3,05 metrů a minimální objem zavazadlového prostoru je 850 litrů. Objem zavazadlového prostoru je neuvěřitelných 2 693 litrů.

 

NA CO SE MŮŽETE U NOVÉHO COMBA LIFE TĚŠIT?

Ač nové Combo LIFE ve standardní verzi disponuje prostorem jako mini dodávka, v interiéru nepoznáte rozdíl od osobních automobilů ve své třídě. Moderní interiér a celkový design palubní desky, chromované prvky, velký 8“ dotykový displej, bezdrátové dobíjení, vyhřívání sedadel, to vše je pro nové Combo běžné. Za zmínku rozhodně stojí i panoramatická střecha, díky které je interiér prosluněn a vypadá tak ještě větší.

Co se týče výkonu vozu, jde ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi. Jednou z variant je 8 stupňová automatická převodovka, která je přesná a opravdu efektivní. V případě Comba LIFE máte několik možností motorizace, které vám zajistí požadovaný výkon, efektivitu a až 130 koňských sil.

Pokud není parkování vaší silnou stránkou a s velkým vozem už vůbec ne, děláte si starosti v případě Opel Comba LIFE zcela zbytečně. Napomoci Vám může panoramatická zadní kamera. Tato širokoúhlá kamera s virtuálními trajektoriemi Vám pomůže při parkování i couvání. Systém IntelliGrip Vám vždy navolí optimální trakci, díky možnosti nastavení 5 jízdních profilů. Nemusíte tedy řešit písek, plískanice, sníh, IntelliGrip to zvládne za vás. Aby parkování bylo ještě snadnější, vůz disponuje pokročilým parkovacím asistentem. Ten za Vás detekuje vhodné parkovací místo, následně ovládne řízení a poskytne i zvukovou signalizaci v případě hrozící nehody.

Automobilka OPEL v případě tohoto vozu vsadila na maximální bezpečnost. Vůz obsahuje veškeré nejinovativnější bezpečnostní prvky v podobě automatického nouzového brzdění a automatické detekce chodců. Pokud řidič na toto upozornění nereaguje, vozidlo samo začne brzdit. Novinkou je i systém hlídání únavy řidiče. Dále pak adaptivní tempomat, asistent jízdy v jízdních pruzích a airbagy, které zajišťují bezpečnost pro všechny cestující ve voze.

 

VŠESTRANNOST VOZU

Všestrannost neznamená, že jediná velikost je ideální pro všechny. V možnostech konfigurace vozu jsou asymetrické křídlové dveře, které jsou praktické a zajišťují dobrou viditelnost. Výklopné víko je vhodnou ochranou před přírodními živly při nakládání a vykládání nákladu z vozu. Víko disponuje otevíratelným oknem zajišťujícím rychlý a zejména snadný přístup do zavazadlového prostoru vozu. Další alternativou jsou posuvné boční dveře, které zajišťují snadné vystupování z vozu.

Vybrat si můžete ze tří výbav a to Selection, Enjoy, Innovation. Nové Combo LIFE nově již od 339 900 Kč. Aktuálně s cenovým zvýhodněním dalších 10.000 Kč.

 

OSLOVTE NAŠE PRODEJCE, RÁDI VÁM ZAŠLEME NEZÁVAZNOU NABÍDKU NOVÉHO OPEL COMBO LIFE. Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel .

 

Erik Dzurja

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908
E-mail: dzurja@autoemistar.cz

NIKOL GIRGÁŠOVÁ

Asistentka prodeje a servisu
Tel: +420 773 222 279, +420 558 111 908
E-mail: girgasova@autoemistar.cz