Opel Astra

Světlomety IntelliLux Led Matrix

Inteligentní systém Opel Eye

Ikonický model Opel Astra si můžete pořídit jak ve verzi hatchback, tak Sports Tourer. Opel Astra není pouze vlajkovou lodí v kompaktní třídě vozidel. Vyniká nejen prémiovými prvky ale i sportovním ovládáním a bezbřehou konektivitou. Není divu, že se tento vůz drží na trhu tak dlouho. Výše zmíněné modely jsou mistrovským dílem a odrazem německého inženýrství. Tento model je oblíben zejména proto, že dokonale propojuje prvky typické pro prémiové vozy, sportovní manipulaci a dnes tak vyhledávanou konektivitu. Prvotřídní inovace jako jsou světlomety IntelliLux LED® Matrix a vychytaný automatický tempomat vědí, jak si své příznivce získat.

Výbava Astry předčí veškerá vaše očekávání

Prémiové prvky výbavy v podobě funkce masáže a ventilace sedadel si zamilujete. Vnitřní prostor vozu je více než štědrý a úrovním výbavy skutečně nechybí styl. Nejhezčí interiér v segmentu, kterým se Astra pyšní poznáte okamžitě, protože luxusní materiály nelze přehlédnout. Interiéru vozu přidává prémiovou atmosféru ambientní osvětlení, které je možné si na přání navolit. Ergonomicky certifikovaná sedadla oceníte především při dlouhém cestování, pohodlí zvyšují na maximum. Sedadla je možné si nastavit tak, že vytváří oporu i pro vaše stehna. Navíc sedadlo řidiče je možné na přání dovybavit wellness prvky, jako je ventilace sedadla a masážní funkce. Pokud jste milovníky prosluněných prostorů, doporučujeme elektrické střešní okno. Prosluněného interiéru, pohledu na nebe z vnitřního prostoru vozu a přísunu čerstvého vzduchu docílíte pouhým dotykem tlačítka. Prozkoumejte model Opel Astra ze všech jejich úhlů.

 

Světla INTELLILUX LED MATRIX

Podstatou světel je nejen vidět, ale i být viděn. S prvotřídními světlomety si užijete pohodlí dálkových světel, aniž byste oslnili ostatní řidiče. Světlomety IntelliLux LED Matrix nastavují dosah a směr dálkových světel tak, abyste mohli maximálně využít osvětlení cesty, aniž byste zapnutými dálkovými světly oslnili vozidla v protisměru.

 • inteligentní technologie světlometů je založena na 16ti oddělených LED segmentech
 • výsledný světelný kužel je upravován pomocí vypínání jednotlivých LED
 • výsledkem jsou dálková světla, která neoslňují protijedoucí vozy
 • světla disponují tzv. corner funkcí
 • dosažení optimálního osvětlení za všech okolností a všude
 • vynikají svou spolehlivostí a životností
 • zvyšují bezpečnost jízdy ve tmě

 

Bezpečnostní systém Opel Eye

Systém rozpoznávání dopravních značek je nejen rozezná, ale současně vás upozorní na rychlostní omezení a zobrazí vám značku přímo na displeji řidiče. Systém, který řidiče vozu upozorní na hrozící čelní srážku je založen na akustickém signálu a znaku, který se zobrazí na palubním počítači. Pokud jedete rychlostí menší než 60km/h, je vůz Opel Astra sám schopen aktivovat funkci nouzového brzdění. Asistent jízdy v pruzích s aktivním zásahem do řízení upozorní řidiče vozu, pokud má vůz tendenci vyjet mimo jízdní pruh, ve kterém se pohybuje a aktivně zasáhnout do jeho řízení.

 • sleduje vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi
 • dokáže rozpoznat dopravní značky
 • upozorní vás v případě hrozící srážky
 • obsahuje asistenta jízdy v pruzích, který je schopen aktivně zasáhnout
 • zajišťuje automatické nouzové brzdění

 

Neskutečně komfortní jízda s automatickým tempomatem

Automatický tempomat při jakékoliv rychlosti zajistí zcela nový požitek z řízení vozidla. Zcela automaticky dovede snížit či zvýšit rychlost v rozsahu od 30km/h do 180km/h, Zajišťuje bezpečnou vzdálenost od vozidel jedoucích před vámi po celou dobu jízdy. Automatický tempomat byl vytvořen tak, aby zajistil bezpečí pro pasežéry uvnitř vozu. Dokáže jízdu ovlivnit až do úplného zastavení vozidla.

 

Chcete více od života? Využijte elektrické otevírání pátých dveří vozu Opel Astra

Všestrannost se odráží v modelu Opel Astra všemi směry. Cokoliv chcete je možné. Elektrické bezdotykové otevírání pátých dveří vám umožní otevřít či zavřít kufr letmým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Pokud máte plné ruce tašek, nemusíte hledat klíče a těmi si otevřít, nemusíte nic odkládat obtížně na zem. Navíc je možné, abyste si nastavili výšku otevření tak, jak vám bude vyhovovat. Inteligentní otevírání zavazadlového prostoru navíc detekuje  překážky bránící otevření a automaticky páté dveře zastaví, pokud detekuje nebezpečí poškození víka vozu. Tento vůz je dokonalou kombinací atletického vzhledu při zachování elegantních prvků. Není divu, že je tento vůz želízkem v ohni kompaktního segmentu.

 

Snadná manipulace

Opel Astra se pyšní zavazadlovým prostorem o objemu 540 – 1630 litrů. Pokud potřebujete zvětšit zavazadlový prostor, nemusíte se namáhat zbytečně se skládáním zadních sedadel, postačí je sklopit jediným stiskem tlačítka systému One Touch Fold. Tento chytrý systém uživatelům nabízí další možnosti využití.

 

Bezklíčový systém si zamilujete

Systém dokáže automaticky rozpoznat klíč od vozidla a odemknout ho. Stačí když se k němu přiblížíte. Pokud Vás nebaví věčně hledat klíče po kapsách či v kabelce, zjistíte že je to vynikající pomocník. Krom toho funkce start umožňuje nastartovat vůz pouhým stiskem jednoho tlačítka.

 

Vyjeďte s Opel Astra a budete vždy na správném místě

Systém IntelliLink v sobě zahrnuje neuvěřitelné množství prvků konektivity.

 • vestavěnou navigaci se zobrazením ve 2D a 3D
 • dopravní zprávy
 • zadávání destinací ať detailní, či zjednodušené
 • 7 palcový dotykový displej
 • bluetooth, se kterým můžete streamovat hudbu, načítat seznam kontaktů, využívat handsfree
 • AM/FM
 • přes USB umožňuje přehrávat videa
 • plně kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto

 

Opel Astra, vůz stvořený k úžasu

Motory v Astře Hatchback a Sports Tourer vybízí k vysokému výkonu. Nejen že tento vůz umožňuje sportovní a především dynamickou jízdu, ale především také úspornou. Prvotřídní technologie využité ve voze zajišťují hbitost, mrštnost a úsporu v jednom. Není tedy divu, že astra je nyní lehčí až o neuvěřitelných 200kg oproti předchozí generaci, a to jde na jízdě sakra poznat. Astra zaručuje precizní požitek z jízdy. Nově mají řidiči možnost přepnout vůz do sportovního režimu a užít si s vozem jízdy na maximum. Vůz je vybaven novou generací motorů ECOTEC®, díky kterému dochází ke snižování emisí škodlivin do ovzduší a snížení nákladů na pohonné hmoty. Máte neskutečný výběr oproti konkurenci, můžete si sami zvolit mezi 6ti stupňovou automatickou či manuální 5ti nebo 6ti stupňovou převodovkou. Rovněž lze vybrat z širé palety benzínových a naftových motorů, které nabízejí energizující a efektivní požitek z jízdy současně.

Opel Astra přináší chytré technologie do našich životů přesně tam, kde jsou nejvíce potřeba. Je to vůz stvořený pro ty, kteří si jízdu vozem užívají a umí kvalitu vozu ocenit. Nejnovější technologie ať už IntelliLux LED Matrix, Opel Eye a celá řada dalších asistentů se stanou vašimi věrnými a brzy nepostradatelnými pomocníky. Není divu, že vůz Opel Astra získal maximální pěti hvezdičkové ocenění za bezpečnost na Euro NCAPNabídka vozů v našem autosalónu je denně aktualizována. Neváhejte a sjednejte si předváděcí jízdu online.

Máte zájem o předváděcí jízdu?

Neváhejte prosím kontaktovat našeho prodejce značky Opel, který vám rád nabídne termín pro předváděcí jízdu

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908
E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a akce.

Více informací o vozu Opel Vivaro na stránkách opel.cz.