Dny SUV probíhají od 7. 8. 2019 do  7. 9. 2019

Segment vozů SUV se neustále těší velké oblibě a proto jsme se rozhodli je pro vás v létě udělat ještě dostupnějšími, než kdykoliv předtím. Akce se vztahuje na SUV vozy všech značek. Výjimečný design, maximální komfort a pohodlí, nabitá konektivitou a chytrými technologiemi, takové jsou vozy SUV!

 

Dny SUV, vozy dokonalé v každém detailu

 

cenová zvýhodnění na všechny vozy segmentu SUV

V rámci akce dny SUV máte možnost využít jedinečného cenového zvýhodnění na všechny vozy SUV značek Mitsubishi, Subaru, Opel a Suzuki.

 

zvýhodněné financování vozů

Rozhodli jste se vůz financovat prostřednictvím úvěru? V rámci dnů SUV jsme si pro vás připravili zvýhodněné financování. Naši specialisté vám rádi sestaví nabídku financování přímo na míru vašim potřebám.

 

možnost předváděcí jízdy

Zvažujete koupi nového vozu? Navštivte nás na salóně. Nenávidíte čekání? Sjednejte si předváděcí jízdu online, či kontaktujte naše prodejce vozů. Naši vyškolení prodejci vás rádi seznámí s vozy SUV, jejichž jízdní vlastnosti si jistě zamilujete.

Dny SUV Mitsubishi
dny suv. jedinečná akce

Mitsubishi ASX

Nové Mitsubishi ASX je vytvořeno přímo na míru vašim potřebám. Přichází s oživeným dynamickým vzhledem a výbavou nabitou prvotřídními moderními technologiemi. Nové ASX tak uspokojí i vyznavače nejaktivnějšího životního stylu.  Běžte vstříc možnostem 21. století a žijte váš život naplno.

Mitsubishi ECLIPSE CROSS

Vyladěné křivky vozu, vyzdvižené lemy blatníků. Výrazně tvarovaný atletický profil, takový je Mitsubishi Eclipse Cross. Nové SUV kupé nechává přihlížející daleko za sebou. Využijte nekonečných možností konfigurátoru a vytvořte si vozidlo přesně dle svých představ.

Mitsubishi Outlander

Celých 80 let zkušeností automobilky Mitsubishi je zúročeno ve výrobě vozů SUV s pohonem AWD. Jako tradičně, Mitsubishi předurčuje vůz k tomu, aby byl vašim spolehlivým ochráncem, ať už budete kdekoliv. Jízda v Mitsubishi Outlanderu je prostě zážitek. Jeho univerzálnost z něj dělá ideálního společníka pro moderní rodiny vyznávající aktivní životní styl.

Dny SUV Suzuki

Suzuki Vitara

Nová Vitara překvapí svou všestranností, lehce si poradí za jakéhokoliv počasí s jakýmkoliv povrchem pod svými koly. Poháněná je silným, avšak dokonale úspornými motory BoosterJet. Navíc se pyšní pohonem 4×4 AllGrip. Suzuki přichází s opravdovým SUV, kde zúročila desítky let svých zkušeností. Užijte si strhující design a nejnovější technologie.

Dny SUV Subaru

SUBARU FORESTER

Vozy SUV dnes vládnou světu. Subaru Forester je mixem praktičnosti a prostornosti, který ohromí perfektními jízdními vlastnostmi, a to nejen na zpevněném povrchu silnic. Na rozdíl od některých svých konkurentů Forester bez čtyřkolky nezakoupíte vůbec, což je charakteristické pro vozy SUBARU. Genetická výbava předurčuje vůz, aby byl dokonalým společníkem v jakémkoliv jízdním terénu. Pokud toužíte po dobrodružství, je zde pro vás.

 

SUBARU XV

Stylové městské SUV, takové je SUBARU XV. Není divu, elegantní SUV ztělesňuje v jednom celku vše, co SUBARU představuje. Atraktivní design, výborné jízdní vlastnosti, které vás dovezou kdekoliv i mimo zpevněné povrchy, všestrannost. To vše dělá z vozu ideálního společníka pro vyznavače aktivního životního stylu. To vše je korunováno bezpečností, kterou se veškeré vozy SUV pyšní.

Dny SUV Opel

Opel Crossland X

Crossland X je jednoduše crossover, který má styl. Má design typický pro vozy segmentu SUV. Vůz je vybaven efektivními motory, inovacemi typickými pro prémiové vozy a bezbřehou konektivitou. S tímto moderním SUV můžete žít dle svých vlastních pravidel.

Opel Grandland X

Opel Grandland X je SUV, které vás oslní svou dominancí. Jednoduše už od svého vzezření vyzývá k dobrodružství. Špičkové technologie a atraktivita, takové jsou charakteristiky tohoto vozu. Vyzkoušejte tento vůz a vstupte do první třídy.