Opel Corsa-e
Opel Corsa-e
opel corsa e uvod
100 % elektrické vozidlo

Opel Corsa je jedním z nejoblíbenějších evropských vozidel. Její nová generace Opel Corsa-e v pořadí již pátá vzbuzuje u uživatelů řadu otázek. Ani to však vůbec neodradilo fanoušky tohoto vozu. Již nyní, ačkoliv bude vůz k prodeji až od začátku nového roku si vůz objednalo 30 000 zákazníků. V tomto případě automobilka Opel vsadila na jistotu.

Chcete městský vůz, který bude připraven na budoucnost? Vůz, který bude 100% elektrický? Pokud nechcete žádné kompromisy, máte možnost si jej objednat hned na začátku roku 2020.

opel corsa-e elektrická jízda

Co přináší elektrická jízda?

Nová Opel Corsa-e se pyšní dojezdem až neuvěřitelných 340 kilometrů na jediné nabití (dle WLTP). Vůz je tak ideální pro každodenní cestování, které je elektrizující a neuvěřitelné. Dobíjení vozu je tak snadné a rychlé! Možné dobití baterie Nové Opel Corsy-e je možné na 80% jen za 30 minut. Dobíjení vozu je všestranné, díky tomu zůstanete flexibilní na všech vašich cestách. Dobíjecí čas je závislý na typu a výkonu stanice, kde dobíjíte vůz, na teplotě vzduchu a baterie vozu

Sportovní režim a režim regenerace v nové Opel Corsa-e

Jaký je váš oblíbený styl jízdy? Nová generace Corsy vám dává na výběr, můžete volit mezi sportovním režimem, s nímž si užijete zábavu za volantem a režimem regenerace, který zajistí bezpečný dojezd. Volba je pouze ve vašich rukou.

Opel a nové služby nabízející pro elektromobily

Od možného dobíjení až po nové služby zajišťující mobilitu, takové jsou služby automobilky Opel určené pro elektro vozy, které nabízí plynulý a bezstarostný start vaší nové e-mobility.

opel corsa-e

Interiér a exteriér vozu Opel Corsa-e

Designéři v interiéru vozu vsadili na kvalitní materiály a celkově modernější design. Chybět nebude ani infotainmentový systém IntelliLink. Vzhled vozu nabyl na modernosti a atraktivitě. Automobilka Opel přichází se zbrusu novými motory, které své uživatele mile překvapí. Nová Opel Corsa-e se v České republice začne prodávat na konci letošního roku. K dostání bude jak ve tří, tak pětidvéřovém provedení. Pokud máte jakékoliv dotazy k nové Opel Corsa-e, neváhejte a využijte kontakty na naše prodejce, kteří vám rádi poskytnou více informací.

Fotogalerie

Erik Dzurja

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz