Opel Grandland X
oepl grandland x

Sešlápněte pedál nového vozu Opel Grandland X a nechte se vést na cestě za dobrodružstvím. Užijte si svou jedinečnou jízdu díky robustní eleganci, prémiové technologii a perfektnímu designu. Atletický vzhled, nejmodernější inovace a inteligentní asistenční systém budete vnímat v každém okamžiku. Dominantní SUV, které je připraveno plnit vaše požadavky, je tady.

Grandland X pro vaše cesty

Připravte se na dynamickou, plynulou a efektivní jízdu s prvotřídním motorem ve voze Grandland X. Silný motor bezchybně sjednocený osmistupňovým automatem s kombinací ergonomických sedadel AGR pro vaše zdravá záda, budou tvořit ideální společníky pro dlouhé trasy. Odvětraná sedadla umožňující až 16 variant nastavení, či možnost vyhřívání sedadel vás nezastaví v žádném ročním období. Grandlandu X neschází ani inteligentní bezdotykové otevírání pátých dveří. Stačí pouze jeden jediný pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Přesvědčte se sami využitím naší nabídky zkušebních jízd.

Přizpůsobte si Opel Grandland X k obrazu svému

Ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny pro snadné ovládání a soustředění se na jízdu. Pokročilý parkovací asistent, bezklíčové otevírání a startování, nebo 360° kamera budou vašimi každodenními pomocníky. Prémiový materiál, komfortní design a interiér lze vnímat v každém detailu. Vylepšete si svůj Grandland X díky široké paletě ráfků z lehkých slitin ve velikostech 16 až 19 palců.

Adaptivní LED světlomety

Přední části vozu dominují AFL LED světlomety s osmi režimy, bezchybně fungující podle toho, kde a jakou rychlostí zrovna jedete. 

360° kamera

360° kamera se schopností detekovat prostředí okolo vozu vám pomohou mít přehled o objektech kolem vás při couvání nebo parkování.

Bezchybné bezpečnostní technologie

Grandland X vám kryje záda za každé situace. Aktivní udržování vozu v pruhu pomáhá zamezit jakémukoliv nebezpečí na cestě, pomocí jemné korekce natočení volantu. K upozornění vyjetí z jízdního pruhu vám pomůže zvukový a vizuální signál.

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a akce.

Více informací o vozu Opel Grandland X na stránkách opel.cz.

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel