Opel Vivaro
oepl vivaro přední pohled

Bezkonkurenční užitkový vůz Opel Vivaro přizpůsoben pro vaše podnikání. Nabízí se ve čtyřech variantách – klasický Van, Crew Van, Combi a Podvozek. Flexibilní sedadla a inteligentní technologie poskytují pohodlí, zatímco objemný nákladový prostor a prvotřídní hodnoty užitečného zatížení přispívají k produktivitě. Opel Vivaro, který překoná vaše očekávání a poveze vaši firmu jen kupředu.

Praktický design

Opel Vivaro je dostupné ve třech variantách. Krátká verze S (4,60 m na délku) je ideální do města, dokáže pojmout 2 europalety, kdežto verze M a L dokáží pojmout až 3 europalety. Užitečné jsou také například senzory bočních dveří umožňující přístup do vozu, když jsou vaše ruce zrovna plné.

Místo pro posádku

Potřebujete víc míst k sezení? Díky chytrému a flexibilnímu designu, pojme Opel Vivaro Combi až 9 osob. V přední částí se nabízí možnost výběru samostatného sedadla pro spolujezdce, nebo lavice pro dvě osoby. V druhé částí je možnost tří místné lavice, nebo dvou místné lavice s jedním individuálním sklopným sedadlem. Ve třetí řadě se nabízí opět možnost tří místné lavice, nebo schopnost maximalizovat flexibilitu vozu, pomocí třetího individuálního sedadla pro přepravu dlouhého nákladu podél cestujících. Užijte si vysokou úroveň pohodlí, díky kombinaci prostorné kabiny vozu a ergonomických sedadel. Vybrat si můžete z několika variant čalounění. Přední vyhřívaná sedadla budou v zimě vaším nejlepším společníkem.

Opel Vivaro, výběrové inovace

Zůstaňte ve spojení díky chytrému Opel Connect, včetně eCall pro případ nehody. Navigační systém s dotykovým displejem a 3D navigací vám vždy bezchybně pomůže dojet do vaší cílové destinace. Unikátním prvkem v tomto segmentu je Head-up Displej, zobrazující hlavní informace, například rychlost nebo údaje tempomatu v zorném poli řidiče.

Mobilní kancelář

Vivaro nabízí nastavitelný stolek, držák na telefon, nebo tablet a spoustu odkládacích schránek v celém interiéru vozu. Vůz se tak promění v kancelář na čtyřech kolech kdykoliv, kdy budete potřebovat.

Máte zájem o předváděcí jízdu?

Neváhejte prosím kontaktovat našeho prodejce značky Opel, který vám rád nabídne termín pro předváděcí jízdu

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908
E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a akce.

Více informací o vozu Opel Vivaro na stránkách opel.cz.