Opel Combo
Opel combo

Potřebujete spoustu místa a prostoru, ať už proto, že máte velkou rodinu, nebo používáte váš vůz pro podnikání? Vůz, který získal ocenění van roku 2019 vás svou všestranností a inovativními bezpečnostními technologiemi jistě zaujme. Nově máte možnost výběru ze tří provedení vozu a to Opel Combo Life, Opel Combo Crewone a Opel Combo Van. Nakonfigurujte si vůz přesně dle vašich potřeb. Design Comba je robustní a zároveň elegantní, bude vás velice dobře reprezentovat.

Seznamte se s variantami vozu Opel Combo

Opel Combo life

Tento vůz svým uživatelům slibuje spoustu místa a prostoru pro 5 až 7 pasažérů. Interiér je navržen tak, aby byl co nejvíce všestranný. Obsahuje v sobě nejnovější bezpečnostní technologie. Pro rodinné cestování bude vašim nepostradatelným parťákem.

opel combo

Fakta hovoří jednoznačně

Nové Opel Combo Van má v případě potřeby až 7 sedadel pro své pasažéry, celou řadu odkládacích prostor a nejnovější asistenční systémy. Perfektně se tak hodí do vašeho každodenního života. Máte možnost volby mezi pěti a sedmi sedadly, flexibilita je hlavní předností tohoto vozu. Využíváte často zavazadlový prostor? Pak není nic snadnějšího, než vyjmout dvě posuvná sedadla situovaná ve třetí řadě. Vůz je koncipován skutečně pro celou rodinu. Můžete si vybrat mezi řadou míst vzadu, která jsou sklopná v poměru 40/60 nebo třemi individuálními sedadly, přičemž každé z nich je vybaveno ISOFIXY pro uchycení dětských autosedaček.

Využijte prostor v Opel Combo na maximum

Combo Life se nabízí ve dvou odlišných délkách karoserie a to 4,4m ve standardní verzi a 4,75m ve verzi Combo Life XL, kde je přidáno více prostoru pro cestující a případná zavazadla. Zavazadlový prostor je ve verzi XL větší o 253 litrů s celkovým objemem 850 litrů.

opel combo

Komfort

Sedadla vozu jsou vyvýšená, což umožňuje snadnější nastupování. Intuitivní ovládání vozu, vyhřívaný volant a prostornost, jednoduše Combo Life. Prostor je prosvětlen díky panoramatické prosklené střeše. Led světla situovaná nad hlavami cestujících přispívají k příjemné atmosféře i při jízdě za tmy. Led denní svícení zvyšuje bezpečnost jízdy.

Příslušenství vozu Opel Combo
opel combo
opel combo
opel combo

Nový Opel Combo One a Crewvan

Užitkový vůz, který vyhrál prestižní cenu International Van roku 2019. Tato verze vozu je ideálním řešením, pokud potřebujete flexibilitu, přepravit více osob či převážet větší náklad. Zjednodušeně, je to ideální kompromis mezi výše uvedenými potřebami. Nový Opel Combo Van perfektně zapadne do vašeho každodenního života.

opel combo

Obchodní partner, kterého potřebujete

Skvělá délka nákladového prostoru je 3090 mm2. Vůz je kompaktní ze vnějšku ale překvapivě velice prostorný uvnitř. Maximální objem nákladového prostoru je 3,8 m3, proto je zde obrovský prostor pro realizaci vašich představ týkajících se transportu nákladu. Vyjímatelná část přepážky situovaná za sedadlem spolujezdce zajistí, abyste mohli převézt dlouhé předměty. Potřebujete převézt žebřík a do vozu se nevejde? Nevadí, zadní část střechy je otevíratelná v úhlu 40 stupňů, což vám transport značně usnadní. Velké náklady tento Van vítá se svým užitečným zatížením 1000 kilogramů, což v překladu znamená, že dokáže uvézt téměř vše. Stává se tak ideálním parťákem pro váš business. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte využít kontakty na naše prodejce vozů Opel.

opel combo

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel