Servis Opel

Náš servis Opel vám nabízí kvalitní originální komponenty, celou řadu prohlídek a kontrolAsistenční služba je poskytována přímo naším servisem, na kterou se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. Stále se snažíme zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb, nejen vašemu vozu, ale i vám, našim klientům.

 

Pokud chcete, aby byl váš vůz v kondici, je nutná pravidelná výměna oleje. Používání nevhodného typu oleje zvyšuje nejen emise škodlivin, ale především zkracuje životnost vašeho motoru. Náš servis Opel pracuje výhradně s certifikovanými oleji určenými přímo pro váš motor. Systém kontroly tlaku v pneumatikách pracuje na bázi čidel, která jsou velice přesná, a proto je dobré dbát jejich rad. Pokud se stane, že budete jezdit s podhuštěnými pneumatikami, zvyšuje se spotřeba pohonných hmot. V rámci pravidelné servisní prohlídky zkontrolujeme stav vzduchového filtru, který je důležitou částí vašeho vozidla. Pokud dochází k jeho znečištění, motor nepracuje tak, jak by měl a emituje více emisí.

Pracovní pozice automechanik

Jako kterékoliv jiné vozidlo, i váš Opel potřebuje důslednou pravidelnou péči, aby fungoval, jak má a udržel si svou finanční hodnotu.

Doporučení automobilky Opel je servisní prohlídka každých 30 000 km, nebo rok, podle toho, který případ nastane dříve. Důsledně si prohlédněte návod k obsluze vozidla Opel, kde jsou detailně vypsány servisní intervaly pro každý model.

 

Originální náhradní díly a příslušenství

Náš servis Opel používá výhradně originální náhradní díly Opel. Jste fanda vozů Opel? Neváhejte a vyberte si z nabídky originální příslušenství, které vaše cesty udělají ještě více zábavnější a komfortnější.

 

Potřebujete servisní prohlídku vašeho vozu Opel? Pokud máte jakýkoliv problém s vaším vozem, neváhejte nás kontaktovat.

Pavel Lampart

Servisní technik Opel
Tel: +420 773 222 325, +420 558 111 907
Tel: +420 602 713 132
E-mail: lampart@autoemistar.cz