Servis Subaru

Nákupem vozu péče nekončí, ale naopak začíná. Autorizovaný servis Subaru je tu pro vás od toho, aby vám pomohl v jakékoliv situaci. Svým zákazníkům nabízíme záruční a pozáruční servis Subaru. Kromě toho mají majitelé těchto vozů možnost využít komplexní asistenční služby Subaru ASSISTANCE, fungující nejen v ČR ale i v zahraničí. Subaru Assistance vám je schopna vždy napomoci v situacích, kdy je to zapotřebí. V případě dopravní nehody, při chybě řidiče vozu, jako je záměna pohonných hmot, ztráty klíčů, defektu na pneu vozu nebo vybití baterie. Na tuto asistenci mají právo veškeré vozy, které jsou v záruce. Služba je dostupná 24 hodin, 7 dní v týdnu. Bonusem pro naše zákazníky je naše asistenční služba, kterou sami realizujeme. Tedy zákazníci, kteří již nemají nárok na Subaru ASSISTANCE se na nás mohou kdykoliv obrátit. Jsme připraveni vám přijít pomoci v každé situaci.

Záruka na vozy Subaru

Každý majitel nového vozu získává záruku, která se vztahuje na mechanické části vozu. Ta platí po dobu 3 let a je limitována nájezdem 100 000 km, dle toho, která situace dříve nastane. Oprava je omezena pouze na autorizovaný servis Subaru. Další záruka se vztahuje na barvu a korozi povrchu. Tato záruka platí 12 let. Vztahuje se na veškeré kovové části karoserie vozu.

Záruka na nový vůz Subaru až 7 let

Chcete mít jistotu, že vás a váš vůz nic nezaskočí? Náš servis Subaru nabízí prodloužení záruky o další dva roky, tedy až do stáří vozu sedmi let. Záruka ja limitovaná nájezdem 250 000 km. Pro získání detailních informací o prodloužení záruky neváhejte kontaktovat náš servis Subaru.

Pokud si nejste jisti podmínkami, či intervaly údržby a servisního plnění vašeho vozu, nahlédněte do záruční a servisní knížky vašeho vozidla, kde jsou podmínky detailně popsány. Pouze dodržování těchto pokynů vám zajistí maximální udržení bezpečnosti, funkčnosti a optimálního stavu vašeho vozu Subaru. Náš servis poskytuje svým klientům vždy pravdivé a úplné informace o produktech a stavu vozidla. Přejeme si být vaším seriózním partnerem a vaše starosti minimalizovat.

Otvírací doba:

Po – Pá: 6:30 – 16:30

Váš technik:

Martin Picmaus
Tel.: +420 773 222 543
e-mail: picmaus@autoemistar.cz

AUTOEMISTAR provádí tyto služby
 • záruční a pozáruční opravy vozů SUBARU
 • pozáruční opravy všech vozů a značek
 • prodej originálních náhradních dílů
 • montáž autorádií, střešních nosičů, hands-free atd.
 • montáž autoalarmů a blokovacích systémů, Medvěd Blok
 • kompletní servisní služby
 • měření emisí
 • karosářské a lakýrnické práce
 • pískování autoskel
 • provádíme kompletní přípravu všech vozů na STK
 • NOVĚ – Revize LPG

Přejeme hezký den a těšíme se na Vaši návštěvu.

Zažádejte on-line o servis vašeho vozu

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Název společnosti

  Typ požadavku (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Datum nejvhodnějšího termínu

  Rok výroby

  SPZ/VIN

  Typ auta

  Máte dotaz? Neváhejte a zeptejte se nás