Subaru Outback
20_OBK_photos_ext_06
Žijte daným okamžikem a bez starostí

Rafinovanost, vytříbená elegance, robustnost, takové je nové Subaru Outback. Život je utvořen sbírkou prožitých chvil a okamžiků. Proto je zde Subaru Outback, který s vámi bude ve všech klíčových chvílích a zajistí, aby vám žádný zážitek či dokonalá chvilka neunikla. Vydejte se kamkoliv bez obav, vstříc novým zážitkům a splňte si vše, co jste neustále odkládali. Outback je zhmotněním všeho, co Subaru představuje. Robustnost vozu vám umožní dojet kdekoliv, všestrannost zajistí, že je vůz vhodný pro jakýkoliv styl života a především bezpečnost. Na vozy Subaru se můžete spolehnout vždy a za všech okolností.

Technologie Subaru

Na trhu existuje celá řada vozů, avšak jen málo z nich nabízí stejný pocit sebevědomí, jistoty a především bezpečnosti, jako Subaru Outback. Vozy Subaru a jejich bezpečnost nikoho nepřekvapí, je to dáno unikátní koncepcí vozu, která za touto vlastností stojí.

SUBARU BOXER

Jedinečná konstrukce motoru SUBARU BOXER spočívá v umístění válců po obou stranách klikového hřídele proti sobě v úhlu 108 stupňů. Profil tedy nižší a plošší, než-li u motorů, které jsou jinak konstrukčně řešeny. Přirozeně jak motor, tak celý vůz má nižší těžiště, což vede k lepší stabilitě a rovnováze. Protichůdný směr pístů zajišťuje, že jsou pohybové síly přirozeně působící proti sobě, čímž dochází k eliminaci většiny možných vibrací. Přečtěte si více o testování Subaru Outback 2.5I Sport.

motor subaru outback
linnertronic subaru outback

Převodovka Linneartronic

Tento typ převodovky je mimořádně účinný, je navržen tak, aby maximálně využil potenciálu motoru SUBARU BOXER a symetrického pohonu všech čtyř kol. Lineartronic poskytuje dokonalou dodávku síly pro vůz Outbacku a zároveň eliminuje spotřebu paliva. Řídící jednotka dělá vaši jízdu lehkou, plynulou a zajišťuje rychlé reakce motoru. Převodovka Lineartronic má předem připravený optimální převod pro každou rychlost a otáčky motoru. Díky ní můžete prožít intenzivní spojení mezi vámi a tímto vozem

Subaru Outback a SYSTÉM SI-DRIVE

Smyslem sytému SUBARU Intelligent Drive (SI-DRIVE) je umožnit řidiči vždy a za všech podmínek nastavení vozu přesně dle jeho představ. Je navržen tak, aby zajistil vyrovnanou kombinaci plynulé jízdy, hospodárnosti, nastavení režimu Sport pro dynamickou a sportovní jízdu díky okamžitým reakcím a lineární odezvě po sešlápnutí plynu. Více informací o technologiích jsou vám k dispozici.

si-drive subaru outback

Režim X-Mode v Subaru Outback

Jízdní režim X-MODE zajišťuje, abyste měli váš SUBARU Outback vždy pod spolehlivou kontrolou pouhým jediným stiskem tlačítka. Tato unikátní technologie se za vás ujme řízení motoru, převodovky i systému pohonu AWD, brzdového systému a celé řady dalších komponentů, abyste byli v bezpečí, ať už budete kdekoliv. Aktivací režimu X-MODE se automaticky zapojí asistent pro sjíždění svahů, který udržuje konstantní rychlost, když se vůz bude pohybovat dolů ze svahu.

režim x-mode subaru outback
příslušenství subaru outback

Subaru Outback a příslušenství

Chcete mít originální bezpečný vůz maximálně přizpůsobený vaší osobnosti a životnímu stylu? Ať už zatoužíte po čemkoliv, po pohodlí, dalších funkcích, úpravě designu, příslušenství vozu je opravdu štědré. Můžete se spolehnout, že všechno příslušenství je navrženo a vyrobeno stejně precizně, jako vůz samotný. Veškeré další podrobnosti naleznete v katalogu příslušenství, popřípadě se informujte u našeho prodejce vozů Subaru.