Subaru XV

Vozy SUV a crossovery jsou módním trendem více jak 5 let. Řadu terénních vozů rozšířila automobilka Subaru o svůj poslední nejnovější model XV. Ač to vypadá, že Subaru XV je čerstvým přírůstkem v japonské rodině, bylo uvedeno na trh před celými osmi lety. V roce 2018 se dočkalo obrovské modernizace. Z hlediska designu jde o naprostý evolučním pokrok, což není nic proti změnám, které se udály pod kapotou. Nově si zákazníci mohou zvolit ze dvou pohonných jednotek, avšak vždy musí sáhnout po převodovce CVT.

Vůz pro každý terén

Tento vůz pozvedne každý váš výlet o level výš. Ať už pojedete městskou džunglí, rozbitou lesní cestou nebo po blátě až k vaší chatě. Navíc se systémem EyeSight jste v bezpečí vždy. Ochrání vás nejen před kolizí v kolonách. Vůz, který vyniká nejen v bezpečnosti ale i legendárním pohonem všech čtyř kol. Majitelem tohoto vozu se můžete stát již od  640 000 Kč včetně DPH.

Detaily dotažené k dokonalosti v Subaru XV

V porovnání s předcházející generací je vůz značně omlazen. Subaru XV je teď o něco drsnější díky zvýrazněným rysům. Přepracované jsou světlomety vozu a výrazná maska chladiče. Punc, kterým se pyšní off-roady vůz získal díky plastovým krytům umístěným ve spodních částech karoserie a střešním ližinám, které jsou součástí všech výbav v případě dvoulitru. Kombinací stylu, drsného vzezření a nových vzrušujících schopností se Subaru XV stává dokonalou inspirací pro život. Jezděte stylově a komfortně. S novým Subaru XV budou vaše dny obohaceny o značná dobrodružství.

Globální platforma Subaru

Globální platforma Subaru, dále jen SGP je samotným základním prvkem, na němž vyjíždí veškeré vozy značky Subaru nové generace. Díky ní jste mnohem více v bezpečí, ale nabízí také jedinečný pocit z jízdy, který zažijete pouze s vozy Subaru. SGP je budoucností japonské automobilky, která umožní nekonečná dobrodružství nejen pro řidiče, ale pro veškeré pasažéry uvnitř vozu.

subaru xv

Subaru e-Boxer

Exkluzivní kombinace hybridního pohonu s elektromotorem tvoří jedinečnost a výjimečnost tohoto vozu. Toho, Kdo již někdy řídil vůz značky Subaru není potřeba s tímto motorem seznamovat. Motor Subaru e-Boxer je ve světě motorismu ikonický a neodmyslitelně spjatý se značkou Subaru. Je symbolem odolnosti, spolehlivosti a výkonu.

Bezpečí ve voze Subaru XV 

Získejte naprostou kontrolu nad vozem stiskem jediného tlačítka. Tato unikátní technologie režimu X-MODE za vás převezme řízení motoru, převodovky, pohonu 4×4, brzdového systému a dalších důležitých komponent tak, aby vás při jakýchkoliv problémech na cestách vůz bezpečně dostal do cíle, ať se pohybujete po jakémkoliv terénu. Aktivací tohoto režimu se automaticky spustí i pomocník pro sjezd svahů, který udržuje konstantní rychlost, ačkoliv vaše nové Subaru XV sjíždí svah.

x-mode

Společnost SUBARU se snaží zajistit bezpečnost svých vozů na 110%. Subaru minimalizuje počet mrtvých úhlů a zajišťuje tak bezkonkurenční výhled z vozu, napomáhající včasnému odhalení nebezpečných situací. V místech, kde to bylo možné byly sloupky maximálně zúžené, čímž se plocha čelního skla maximálně rozšířila a zároveň byla zachovaná vysoká úroveň bezpečnosti. Dalším prvkem primární bezpečnosti je jízdní komfort celé posádky a především řidiče.  Mechanismy zabudované do sedadel vozu vám umožní nastavit si sedadlo podle vašeho gusta.

Další prvky preventivní a aktivní bezpečnosti:

  • Asistent dálkových světel HBA
  • Systém Subaru pro detekci vozidel vzadu
  • Natáčecí světlomety
  • Systém regulace jízdní dynamiky
  • Auto Vehicle Hold
  • Vyhnutí se nebezpečí

Příslušenství SUBARU XV

Subaru XV oplývá bohatou výbavou, ale zcela ideální je, když si vůz přizpůsobíte svému životnímu stylu. Příslušenství Subaru zvolte, pokud chcete zvýšit komfort, vylepšit funkčnost či odlišit svůj vzhled a být na cestě výjimečným. Příslušenství je koncepčně navrženo tak, aby zajistilo kvalitu a preciznost, zjednodušeně, aby neslo stejné hodnoty, jako vozy Subaru.

subaru xv
Staňte se členem rodiny Subaru

Kontakt na prodejce vozů Subaru

MAREK TOMÁŠ

Prodejce vozů Subaru, ISUZU  a bazarových vozidel
Tel: +420 773 222 278, +420 558 111 912
E-mail: tomas@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Subaru