Opel akce roku
Akce roku Opel 24 hodin

Akce roku Opel 24 hodin probíhá ve dnech 5.3. – 6.3. 2021. Poprvé je možné objednat vozy online. Akce se vztahuje nejen na nové vozy nakonfigurované přesně dle vašich představ a potřeb, ale i vozy, které máme skladem. Neváhejte a odjeďte s vozem ještě dnes. V rámci Opel 24 hodin nakoupíte vozy s neuvěřitelným cenovým zvýhodněním. S ohledem na současnou situaci vaše poptávky a objednávky přijímáme již teď. Získejte váš vysněný vůz značky Opel za tu nejvýhodnější cenu.

Opel 24 hodin nabízí mimořádné benefity

Mimořádné slevy na všechny vozy v rámci Opel 24

Zvýhodněné financování s 0% navýšením

5letá záruka + služby Opel Assistance

Vybrané příslušenství Opel se slevou 35%

Opel 24 hodin
mimořádná sleva
Originální příslušenství se slevou v Opel 24 hodin

V rámci této mimořádné nabídky můžete krom vozu zakoupit i vybrané originální příslušenství značky Opel se slevou 35%. Nechte se hýčkat a vybavte své vozidlo přesně na míru vašim potřebám. Krom toho, že bude vozidlo oplývat originalitou získáte od něj maximum. Originální příslušenství je testováno přesně pro váš Opel. Krom designu a maximálního komfortu které příslušenství Opel zvyšuje je i mimořádně praktickým pomocníkem, ať už jde o oboustrannou vanu do zavazadlového prostoru, tyče, které v zavazadelníku umístíte tak, aby se Vám nákup, či cokoliv jiného nevysypalo nebo nelétalo po celém prostoru kufru, střešní nosiče a celou řadu skvěle funkčních věcí přímo pro váš vůz.

24 hodin
Opel 24
Opel Grandland
Opel Assistance
pomoc na cestách

Jeďte na jistotu díky Opel 24 hodin

S Opel Assistance získáváte garanci mobility a spolehlivou záruku. Majitele vozu Opel Assistance chrání před řadou nečekaných událostí na téměř celém území Evropy. Asistenční službu Opel nejvíce oceníte při poruše, či nehodě. Tuto službu můžete využívat 24 hodin denně/ každý den v týdnu, a to na území téměř celé Evropy.

Služba zahrnuje i odtah, zajištění náhradního vozidla, ubytování v místě nehody případně repatriaci, pokud budete pokračovat v cestě ať už vlakem, či letecky. Užijte si pocit bezpečí a jistoty vždy a za každé situace.

mimořádná akce
Opel
Opel 24 hodin přichází s financování s 0% navýšením

Pořiďte si svůj vlastní vůz, v akci Opel 24 hodin to jde úplně lehce a jednoduše. Ať zvolíte jakoukoliv možnost našeho financování, přijdete na to, že pořídit si vůz lze supervýhodně. Je to tak snadné! Nastavíme vám nízké měsíční splátky tak, jak potřebujete. Díky zvýhodněnému financování s 0 % procentním navýšením nezaplatíte ani o korunu více. Postaráme se o veškeré formality, o přihlášení vozu včetně jeho pojištění. Financování vozu nebylo nikdy pohodlnější. Rádi šetříme nejen váš čas, ale i starosti a peníze.

Opel Combo
opel 24
Mimořádná cenová zvýhodnění na všechny vozy

Mimořádné slevy Opel 24 hodin i na užitkové vozy

Tato jedinečná akce probíhá pouze jednou v roce a přináší všem svým příznivcům výjimečné slevy na veškeré modely vozů značky Opel. Je jen na Vás, zda preferujete městské vozy, crossovery, combi, SUV, elektrické nebo užitkové vozy. Nabídka Opel 24 je natolik rozmanitá a nabitá inovacemi a prémiovými prvky, které jsou typické pro vozy nejvyšší třídy, že si vybere každý. Design, inovace a komfort si zamiluje každý ruku v ruce jdoucí s německou precizností jejich zpracování. Vyjděte budoucnosti naproti s novými elektrovozy a snižte náklady na minimum. Předváděcí jízda s novým vozem Vás nadchne. Naši prodejci jsou tady pro Vás, letos je možné objednávat a poptávat vozy již v předstihu. Nenechte vše na poslední chvíli a buďte o krok napřed. Akce se vztahuje jak na nově objednané, tak skladové vozy.

combo van
opel vivaro
jedinečná akce
Staňte se součástí rodiny Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel