Opel Crossland po faceliftu
Nový Opel Crossland

Mimořádně vydařené SUV Opel Crossland po faceliftu vstupuje na trh se svým novým omlazeným designem. Opel Crossland je nejprodávanější model automobilky Opel na našem trhu. Nová tvář vozů Opel nesoucí název „Opel Vizor“ je jasnou identifikací budoucnosti vozů této německé automobilky. V novém Crosslandu najdete zcela nově laděný podvozek a řízení. Nabídka tohoto modelu je nově rozšířena o sportovně stylizovanou verzi nesoucí označení GS Line+ a seznam asistenčních technologií je doplněn o systém kontroly trakce IntelliGrip. Jinak řešené jsou tentokrát i přední a zadní spodní panely karoserie vozu, LED přední mlhová světla, ochranné lišty dveří v provedení chrom u výbavy Ultimate.

S IntelliGrip máte výkon vozu vždy pod kontrolou

Opel Crossland po faceliftu s IntelliGrip

Výkon, který nepodléhá kontrole a ovládání je k ničemu. Systém IntelliGrip zajistí, abyste měli výkon Crosslandu vždy pod kontrolou, a tak nedošlo kupříkladu k protáčení kol vozidla. Tento inteligentní systém zajišťuje perfektní trakci a stabilitu, ať jedete po jakémkoli druhu povrchu vozovky. Automatická adaptace točivého momentu kol společně se zapojením systému ESP dělá z IntelliGrip nepostradatelného pomocníka. Řidič má možnost zvolit jízdu v blátě, sněhu, popřípadě písku prostřednictvím otočného ovládacího prvku situovaného na středovém panelu. V režimu Normal systém monitoruje podmínky jízdy, a vy si tak můžete užít komfortní jízdu. Systém IntelliGrip značně zvyšuje bezpečnost a zlepšuje jízdní dynamiku vozu.

systém Intelligrip
Krása k životu neodmyslitelně patří
Opel crossland po faceliftu

Opel Crossland po faceliftu a prostornost

Opel Crossland je nejen atraktivní SUV, ale především je neskutečně praktickým vozem. Flexibilita je umocněna individuálně posuvnými, sklopnými zadními sedadly, která jsou dělena v poměru 60/40. Díky možnosti posunu sedadel směrem vpřed až o 15 cm se prostor zavazadelníku zvětší ze základních 410 litrů na 520 litrů. V případě, že sedadla sklopíte, získáte prostor pro náklad celých 1255 litrů. Opel Crossland nabízí jeden z největších zavazadlových prostorů v segmentu SUV. Předváděcí jízda je možná on-line, nečekejte a domluvte si termín dle vašich potřeb.

zavazadlový prostor
Staňte se členem rodiny Opel
klíče vozu Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel