Testování vozu Subaru Outback 2.5l Limited
Test Subaru Outback 2,5l Limited

Nynější generace vozu Subaru Outback se se svými příznivci loučí svou limitovanou edicí. Proto jsme se rozhodli provést test Subaru Outback 2.5l Limited Edition. Pokud jste s pořízením tohoto vozu doteď váhali, nyní vám Subaru přichystalo lákavou, avšak množstevně omezenou nabídku, která vám určitě pomůže při rozhodování. Vozy s výbavou Limited jsou omezeny na pouhých 150 kusů, přičemž výbava vychází z nejvyšší výbavy známé pod názvem Executive.

Test Subaru Outback 2.5l Limited

Musíme říct, že pokud máme možnost vyzkoušet Subaru Outback, nikdy neodmítneme, jelikož je naším favoritem. Je to vůz, který v terénu zvládne více, než většina SUV nabízených na našem trhu. Fantastické ladění podvozku včetně rodiny subaristů, mávajících na vás, když vás potkají. Kdo vám v dnešní době tohle nabídne? Subaru Outback je jednoduše skvělé auto, jde o velké a mimořádně bezpečné kombi se světlou výškou 20 centimetrů a symetrickým pohonem všech kol. Pohon vozu zajišťuje atmosférický motor 2,5l s výkonem 175 koní. Automatická převodovka Lineartronic zajistí vždy maximální komfort řízení.

Test Subaru Outback 2.5l Limited systém EyeSight

Výbava už v samotném základu nabízí vše potřebné a vychází na 1 milion korun. Součástí této výbavy je například legendární systém EyeSight, který se postará o vaši bezpečnost a komfort. Tento aktivní systém bezpečnosti díky dvěma kamerám perfektně nahrazuje funkci adaptivního tempomatu. EyeSight dokáže automaticky zastavit vozidlo před překážkou či zabránit vyjetí z jízdního pruhu. Co se týče pasivní bezpečnosti, je také na skvělé úrovni. Pokud by došlo na nejhorší, nemusíte se ničeho obávat, jelikož jste v bezpečí. Svou bezpečností vozy Subaru vynikají a patřičně se jí pyšní.

Subaru Outback Limited

Prostornost vozu odpovídá vašemu tušení už od pohledu zvenčí. Všude dost místa, stejně tak pro cestující vzadu. Základní audiosystém hraje skvěle podpora Apple CarPlay a Android Auto je samozřejmost. Světlomety krom skvělého svícení disponují funkcí otáčení.

outback limited edition

Test Subaru Outback 2.5l Edition vs Executive

 

Vozy s výbavou Limited se od výbavy Executive liší tím, že v ní chybí střešní okno a audiosystém Harman Kardon. Pokud jde o střešní okno, opravdu dostává svému názvu a v realitě nejde o nějakou panoramatickou střechu. Svezení v tomto prostředí tak získává zcela jiný rozměr. Audiosystém Harman Kardon hraje perfektně, ale i základní audio hraje nad poměry dobře. V zásadě bychom tyto prvky výbavy ani nepotřebovali a oželeli je.

Subaru Limited
interiér Subaru

Test Subaru Outback 2.5l Edition design

 

Pokud jde o další prvky výbavy, již se od výbavy Exekutiv v ničem neliší. Tedy, prvky výbavy jsou stejné ale designově je zcela jiný, edici Limited poznáte okamžitě od pohledu. Tmavá mřížka chladiče, chromovaná zrcátka, broušené provedení loga Outback, vnější kliky z chromu, tmavá 18“ kola, stříbrné ochrany jak předního, tak zadního nárazníku. Exteriér má svá specifika, ale jinak tomu není ani v případě interiéru. Speciálně navržené potahy sedadel Ultraseade v kůži vypadají exklusivně. Design podtrhují dekorativní panely na přístrojové desce a dveřích vozu v tmavě stříbrné barvě.

Subaru Outback můžete zakoupit za 1 065 000 Kč, což je o 65 000 více, než stojí základní výbava. Výbava Limited je střed ve výbavách, nabízí spoustu prvků typických pro nejvyšší výbavu a především originalitu, tím že jde o speciální edici. Pokud bychom v současné době zvažovali koupi auta, určitě bychom sáhli po současné generaci tohoto vozu. Vůz v této generaci je perfektně vyladěn do posledních detailů.

Test Subaru Outback 2,5l Limited eyesight
Staňte se členem rodiny Subaru

Kontakt na prodejce vozů Subaru

JAN JANČA

Prodejce vozů Subaru
Tel: +420 773 222 278, +420 558 111 912

E-mail: subaru@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Subaru