Doby, kde se poruchy ve vašem voze řešily otevřením kapoty vozu a jejich zjištěním jsou nenávratně pryč. Dnešní vozy ušly mílové kroky, co se týče vybavení a proto vyžadují odpovídající péči. Dnes je postup zcela jiný, jelikož výše uvedeným způsobem v drtivé většině případů nezjistíme vůbec nic, pokud nejde o základní závady jako je prasklý řemen, chybějící provozní kapalina, či řada věcí, která je zřejmá na první pohled. Mnoho lidí v tomto spatřuje negativum, ale je třeba si uvědomit, že vozy prochází neuvěřitelným vývojem a tak je potřeba i jiný způsob diagnostiky aut. Diagnostika aut vyžaduje zařízení, prostřednictvím kterého připojíme váš vůz ke konkrétnímu systému a zjistíme vše potřebné. Konkrétně identifikujeme hlavní příčinu poruchy. Dále už řešíme přímo její odstranění.

 

Specializace našeho autoservisu

Specializujeme se konkrétně na identifikaci stavu sbíhavosti náprav, stavu hloubky dezénu, stanovení počtu závad v paměti řídící jednotky vozu, zjištění skutečného stavu baterie. Současná diagnostika Opel funguje na principu připojení vašeho vozu k zařízení. Váš vůz je následně propojen s PC se speciálním programem, který zobrazí nejdůležitější informace o stavu vašeho vozu. V našem servise pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Propojení je možné s chytrými telefony, popřípadě tabletem. Naši technici jsou schopni Vám ihned sdělit, v čem spočívá problém ve vašem voze. Proč si nechat udělat diagnostiku Opel v našem servisu? Celá řada aplikací je univerzálních, my pracujeme s diagnostikou vozů, která je vytvořena za účelem diagnostiky konkrétní automobilky.

V současnosti jsou nové vozy nabité nejnovějšími technologiemi a elektronikou. Výhodou dnešní diagnostiky je, že je schopna nejen stanovit závady ve vašem voze, ale umí některé z nich takzvaně softwarově opravit. Rozumíme tím například celou řadu chybových hlášek týkajících se vystřeleného airbagu a dalších, které nemají vliv na pojízdnost auta, ale projevují se neustálým zobrazováním výstražných kontrolek na palubním počítači vašeho vozu, což může být velice nepříjemné.

 

Proč diagnostika aut v autorizovaném servisu?

V autorizovaném servisu dostanete nejlepší služby pro váš vůz. Je to z toho důvodu, že technici pracují se systémy, které byly vyvinuty výhradně ve spolupráci s konkrétním koncernem. Zjednodušeně řečeno, diagnostika aut byla vytvořena přímo na míru vašemu vozu.

 

Výhody diagnostiky aut

  • úspora času při správné identifikaci závady a jejím následném odstranění
  • okamžitá oprava v našem autorizovaném servisu
  • úspora investic při odstranění závady hned napoprvé

 

Využijte kontakty na náš autorizovaný servis značek Opel, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, ostatních značek všech vozů a zjistěte cenu diagnostiky. Zajišťujeme kompletní diagnostický servis vozů všech značek. Využijte možností nejnovější moderní diagnostiky, která přesně identifikuje poruchu vašeho vozu.