Nové SUV kupé MITSUBISHI ECLIPSE CROSS se řadí do městských SUV. Tento vůz je zcela napěchován novými technologiemi. Od ostatních vozů své kategorie se odlišuje zejména moderním designem. Tvar tohoto vozu zapříčiňuje ve vozidle mnohem více místa, než by se mohlo zdát, interiérově lze vůz přirovnat k Škodě Kodiaqu. Úložný prostor ve vozidle Vás dozajista zaskočí. Zadní sedadla vozidla jsou posuvná, proto je dokonalý pro cestování. Maximální objem zavazadlového prostoru je 531 litrů. Motor vozidla je zcela nový a nabitý nejnovějšími technologiemi a kombinuje přímé a nepřímé vstřikování pohonných hmot, dále časování ventilů MIVEC, turbodmychadlo s elektrickým řízením obtokového ventilu Waste gate. Jedním slovem zkrátka naprosto skvělý motor! Neméně poutavá je i spotřeba a to 6,6 litrů na 100 kilometrů.

SUV MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

BEZPEČNOST

Vůz Mitsubishi ECLIPSE CROSS se chlubí mimořádnou bezpečností, což dokazuje i hodnocení v testech bezpečnosti EuroNCAP, kde získal 5ti hvězdičkové ohodnocení v kategorii kompaktních terénních vozidel.

DESIGN

Pro tento vůz jsou charakteristické výrazně vytvarované boční křivky jak v horní, tak spodní části vozidla, která vzbuzují pocit, jako by byl vůz vyroben z jednoho jediného kusu kovu. Dynamický charakter zdůrazňuje zejména nápadný sklon zadního okna, dlouhý rozvor nebo atletické blatníky v přední a zadní části vozu. Důraz je kladen na každičký detail spojující formu a zejména praktickou funkčnost vozu.

INTERIÉR

Sportovní a zejména detailně zpracované místo řidiče vám doslova rozproudí krev v žilách a zvedne adrenalin. Přehlednost, která je maximální a kontrola čišící z každého detailu, ano to je MITSUBISHI ECLIPSE CROSS. Řízení je zcela intuitivní, a tak vybízí k zadávání vašich pokynů.

EXTERIÉR

Příď vozidla bijící do očí s až dramatickými křivkami je jednoznačně nepřehlédnutelná. Cílem designerů bylo vytvořit robustní vůz na zpevněných cestách či v terénu, který by měl současně odrážet dynamiku modelu Lancer Evolution a tím navázat na pomyslnou ikonu Mitsubishi.

TECHNOLOGIE

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS je mimořádně nabité novými technologiemi. Na trh vstupuje se zcela novým přeplňovaným benzínovým motorem 1.5 MIVEC který funguje na bázi kombinace přímého a nepřímého vstřikování paliva a proměnlivého časováním ventilů. Pohon vozidla zajišťuje systém 4×4 S-AWC, který můžete znát z modelů Lancer Evolution a poslední generace Outlandera. Ovládání vozidla je možné pomocí touchpadu, dále můžete ocenit kupříkladu head up displej, adaptivní tempomat, sledování mrtvého úhlu a další vymoženosti v podobě audiosoustavy SDA a dalšího intuitivního ovládání. Ovládání je velice jednoduché, díky zmíněné intuitivnosti. Plná výbava obsahuje přímo hromadu asistentů, zajišťující komfort pasažérů ve vozidle. Řada asistentů je bezpečnostním prvkem vozu jako například systém předcházení či zmírnění následku v případě celního střetu s detekcí chodců, systém monitorování a podpory zajišťující udržení vozidla v jízdním pruhu. Bezpečnostní asistenti jsou obsažení ve všech výbavách bez nutnosti příplatku.

KOMUNIKAČNÍ TECHNOLOGIE

Ovládací rozhraní vozu umožňuje řidiči intuitivnější ovládání audiosystému než pomocí běžných prvků. Touchpad je absolutní technickou novinkou.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Nízká spotřeba a výborná dynamika, ano to je nový Mitsubishi ECLIPSE CROSS. Jízdní vlastnosti tohoto vozu jsou perfektní. Vozidlo je pevné, na vozovce jisté, na limitu se mění v nedotáčivost, což přidává na bezpečnosti.

 

Shlédněte nabídku skladových vozidel Mitsubishi ECLIPSE CROSS.

 

Využijte této mimořádné nabídky a užijte si s vozem Mitsubishi moderních technologií, které dokáži uspokojit i ten nejdynamičtější způsob života!

Kontaktujte našeho prodejce vozů Mitsubishi

DAGMAR MIČULKOVÁ

Prodejce Mitsubishi

Tel: 724 737 887, 558 432 872

E-mail: miculkova@autoemistar.cz