Půjčovna karavanů Frýdek-Místek, aneb naše dovolená snů v Chorvatsku

Nemohl jsem se o svůj příspěvek nepodělit. S mou manželkou společně cestujeme již řadu let a procestovali jsme kus světa. Nedávno jsem viděl reklamu na stránkách seznam.cz, kde byla reklama na půjčovnu karavanů. Zvědavost mi nedala a hned jsem se na stránky podíval. Šlo o reklamu konkrétně na půjčovna karavanů Frýdek-Místek https://www.karavanyfrydek.cz/.

Žijeme v Moravskoslezském kraji, takže jsem si řekl, proč toho nevyužít. Problém spočíval v mé manželce. Abyste tomu lépe rozuměli, není zrovna dobrodruh. Já však po tomto typu dovolené toužil celý život. Rozhodl jsem se jednat rychle a to zjistit, zda se dá v sezónu ještě karavan zapůjčit. Na druhý pokus mi telefon zvedla velice sympatická paní, která mi sdělila, že většina karavanů je již zarezervovaná, ale že se pokusí pro mne něco udělat. Jaké bylo moje překvapení, když mi po pár minutách volala, že jeden z karavanů by pro mne měla. Musím říct, že co se týče služeb této společnosti, jsou perfektní. To mne jen utvrdilo v tom, že je to správné rozhodnutí.

Teď už zbýval poslední krok, a to přesvědčit mou ženu a mohli jsme vyrazit na naší dovolenou v Chorvatsku. Po mém dlouhém líčení o Chorvatsku a všech kladech spojených s karavanem se mi podařilo manželku přemluvit. Celí nedočkaví jsme jeli do půjčovny karavanů, abychom si vozidlo prohlédli. K mému úžasu byl vůz absolutně nový, s vybavením, které umožňovalo dokonalý komfort. Paní, co vozy zapůjčuje nám celý vůz předvedla, od vybavení, přes vysunovací markýzu, měli jsme i možnost zkušební jízdy. Manželka se k mému údivu tvářila poměrně nadšeně.

karavanyfrydek

Cestování s karavanem

Přišel den D a my vyjeli. Celoživotně jsem řídil pouze osobní automobil, a musím říct, že řídit karavan je trochu o něčem jiném, avšak po stech kilometrech už jsme jeli, jako bychom karavan řídili běžně. S manželkou to pro nás byl adrenalin. Vyrazili jsme směr Chorvatsko. Počasí nám vyšlo perfektně a možnost zastavit kdekoliv jsme chtěli s mobilní střechou nad hlavou nemá chybu. Procestovali jsme další kus světa. Vypůjčený karavan jsme vrátili do půjčovny, kde byl zkontrolován. Personál společnosti byl opravdu spolehlivý, příjemný a ochotný.

Manželka dodnes všem známým nadšeně líčí naši cestu. Máme větší zážitky, než když jsme jezdívali na mnohem dražší dovolené s all inclusive. Mohu to všem jen doporučit. Cena odpovídá kvalitě, avšak zážitky, které máme z této cesty jsou k nezaplacení. Již dnes jsme si i se známými rezervovali dva karavany na příští rok a už teď se nemůžeme dočkat.