GRANDLAND X již od 479 900,-

Atraktivní SUV je perfektní z každého úhlu pohledu. Užijte si jízdu se systémem Intelligrip a zvolte si jeden z pěti volitelných režimů jízdy. Navíc tento model vozu přichází s novinou v podobě panoramatické parkovací kamery 360°. Chcete bezpečný vůz pro vaši rodinu? Inteligentní přední světlomety AFL Vám poskytnou viditelnost větší až o 30 % oproti klasickým halogenovým světlometům. Lepší viditelnost je jedním ze základních prvků bezpečnosti. Cestujete dlouho a chcete udělat něco pro své zdraví? Pak vás možnost ergonomických certifikovaných sedadel nadchne. Ergonomická sedadla nabízí dokonalé pohodlí i při dlouhých cestách. Chladnými Vás nenechá ani zavazadlový prostor jehož objem je 1652 litrů. Užijte si jízdu a chytré technologie s novým Grandlandem X.

CROSSLAND X již od 339 900,-

Tento vůz oplývá moderním SUV designem a prvotřídními inovacemi. Již ve standardní výbavě nabízí luxusní prvky první třídy. Stejně jako jeho bratr Grandland X nabízí možnost předních FULL LED světlometů, zajišťujících až o 30 % lepší viditelnost vozovky, ergonomických sedadel nastavitelných v 16ti směrech a panoramatickou kameru avšak se zobrazovacím úhlem 180°. Crossland X je neobyčejně všestranné SUV s úložným prostorem 410 litrů, díky čemuž se řadí do třídy SUV. Objem úložného prostoru je možné zvětšit na objem až na neuvěřitelných 1255 litrů. Prostor je získán posunem sedadel a možností nastavení výšky podlahy zavazadlového prostoru.

Jedním z prvků bezpečnosti je rovněž inteligentní nouzové brzdění s detekcí chodců. Ani co se týče chytrých technologií není Crossland X nijak pozadu, pyšní se head up displayem, zobrazujícím klíčové parametry přímo v zorném poli řidiče, díky projekci na čelní sklo vozu a prvotřídním navigačním systémem, který je možné ovládat hlasem, což umožňuje bezchybné, a především pohodlné navigování do cílové destinace.

MOKKA X již od 377 900,-

MOKKA X se řadí do segmentu městských SUV a vyniká především prémiovým interiérem. Jako ostatní SUV rovněž nabízí možnost předních AFL LED světlometů. Tyto světlomety automaticky přepínají mezi 9ti režimy tak, aby nabídly řidiči lepší viditelnost a hlavně bezpečnost. Díky kompatibilitě s Apple CarPlay je umožněna rádiu R4.0 INTELLIINK projekce vybraných funkcí telefonu přímo na dotykový displey vozu. K bezpečnosti vozu také přispívá systém Opel Eye, používající kameru pro inovativní funkce v podobě rozpoznávání dopravních značek, včasného varování před čelní kolizí a varování před vybočením z jízdního pruhu. Veškeré tyto funkce slouží jako prevence vedoucí ke zvýšení bezpečnosti. Jednou z novinek je reflektivní led displey, který promítá varování do zorného pole řidiče, pokud se vozidlo nebezpečně přibližuje k vozidlu vpředu.

Systém Open&Start umožňuje jediným stiskem tlačítka otevřít a uzavřít přední dveře a také vypnout či nastartovat motor. Inteligentní pohon 4×4 ocení řidiči zejména ve ztížených podmínkách. Tento pohon přidává na stabilitě a trakci vozu.  Asistent rozjezdu do kopce a jízdy z kopce zajistí, že pro vás prudké kopce nebudou žádným problémem. Jako předchozí vozy segmentu SUV i Mokka x nabízí možnost ergonomických sedadel zajišťujících komfort při jízdě. Zavazadlový prosto tohoto vozu je 1372 litrů.

VYUŽIJTE TÉTO JEDINEČNÉ AKCE A OSLOVTE NAŠE PRODEJCE, RÁDI VÁM ZAŠLEME NEZÁVAZNOU NABÍDKU VOZIDEL SEGMENTU SUV. AKCE PLATÍ I NA SKLADOVÁ VOZIDLA.Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel .

 

Kontaktujte náš prodejní tým

 

Marek Holý

Prodejce Opel
Tel: 724 242 507, 558 111 905
E-mail: holy@autoemistar.cz

 

Nikol Girgášová

Asistentka prodeje
Tel: 773 222 279, 558 111 908
E-mail: girgasova@autoemistar.cz