Tři diamanty uspořádané na kapotě vozů Mitsubishi nejsou pouze šperkem na čtyřech kolech, ale jsou ztělesněním spolehlivosti, kvality a symbolem jednoho z největších japonských koncernů vůbec. Aktuálně nabízené modely jsou komplexní ukázkou toho, co trh v současnosti požaduje. Mitsubishi Ostrava, máme pro Vás poslední vozidla skladem. Přijďte k nám a vyberte si z nabídky našich skladových vozů Mitsubishi Ostrava za bezkonkurenční ceny. Vybírat můžete z různých modelů, výbav, motorizací, barev.

Nové Mitsubishi ASX

V jakémkoliv prostředí, městě i venkově, v jakémkoliv počasí, dešti či větru, s vozem Mitsubishi ASX zažijete dobrodružství, ať se nacházíte kdekoliv. Akčnost, elegance, agilní a zejména úsporný crossover, ohromný zavazadlový prostor, dynamický design to je nové Mitsubishi ASX.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander je zúročením 80ti let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel pyšnících se pohonem 4×4. Mitsubishi Outlander je dokonalým společníkem na dlouhé cesty. Unikátní systém pohonu všech čtyř kol 4x4x Super All Wheel Control Vám umožňuje maximálně využít potenciál tohoto vozu díky robustnímu výkonu za jakéhokoliv počasí, ve městě, či v přírodě. Vyspělé technologie jsou orientované především na Váš komfort a bezpečí tak, aby Vás Váš Mitsubishi Outlander ochránil pří zdolávání neschůdných jízdních podmínek. Mitsubishi Outlander je vozidlo s všestranným využitím, je tak ideálním vozem pro moderní aktivní rodiny.

Proč Mitsubishi Ostrava? Bezpečnost, úspora, komfort!

Bezpečnost.

Jakmile se posadíte do vozu Mitsubishi ASX, zjistíte, že i přes aerodynamické linie poskytuje vyvýšenou polohu sedadla, která v kombinaci se zešikmeným tvarem přední kapoty poskytuje lepší výhled na vozovku tak, aby manévrování s vozidlem bylo co nejsnazší a bezpečnost maximální. Bezpečnost zajišťuje 7 airbagů, které jsou součástí i té nejzákladnější výbavy. Nové Mitsubishi ASX přichází na trh se zcela novým designem čelní partie, která vyjadřuje vizuálně identitu celé nové generace vozů značky Mitsubishi, pojmenovanou jako dynamický štít, který evokuje v pasažérech pocit ochrany a bezpečí. Významným bezpečnostním prvkem jsou excelentní xenonové světlomety Super-HID.

Bezpečná jízda šetrná k Vašim úsporám.

Pohon nového Mitsubishi ASX je zajištěn prostřednictvím úsporných motorů, pyšnících se spotřebou 5,0l/100km. Technologie clearTec výrazně přispívá k nízké spotřebě paliva, která je obohacena o systém Auto Stop&Go, která zajišťuje, aby nedocházelo k plýtvání palivem pří stáních na křižovatkách či kolonách. Účinným indikátorem je i řazení převodových stupňů, který přímo ukazuje a vyhodnocuje, jak efektivně řadit v daných situacích a za aktuálních jízdních podmínek.

Komfort

Mitsubishi překvapí i tu nejnáročnější klientelu mimořádně prostorným a zejména pohodlným interiérem. Pro vozidla značky Mitsubishi kategorie SUV je typická zejména funkčnost a bezpečnost, kterou tyto vozy disponují.

Stabilita a pohon všech kol

Váš požitek z jízdy je úzce spojen s důvěrou ve Vaše vozidlo. S novým Mitsubishi ASX budete mít pocit naprosté kontroly nad Vaším vozem. Stabilní základna vozu, vzpěry MacPherson a víceprvkové zavěšení v zadní části vozu zajistí, aby Vás nové Mitsubishi ASX bezpečně provezlo přes všechny nerovnosti, se kterými se můžete na své cestě potýkat. Tlumiče vibrací a stabilizátory jsou navrženy pro sportovní výkonnost tak, aby byl zachován jízdní komfort. Tyto všechny atributy zajišťují dokonalé projetí zatáčkami a sebejistou stabilitu. V novém Mitsubishi ASX lze využít elektricky řízeného systému 4WD, který umožňuje výběr ze tří režimů jízdy přizpůsobující se Vašim požadavkům a podmínkám jízdy.

 

Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Dále Vám můžeme nabídnout tyto služby:

  • Prodloužení standardní záruky poskytované společností Subaru
  • Financování Vašeho vozidla
  • Pojištění
  • Výkup Vašeho stávajícího vozidla formou protiúčtu
  • Originální příslušenství k Vašemu vozidlu
  • Registrace vozu do evidence.

Máme pro Vás poslední skladové vozy. Využijte této mimořádné nabídky a užijte si s vozem Mitsubishi moderních technologií, které dokáži uspokojit i ten nejdynamičtější způsob života!

Kontaktujte našeho prodejce vozů Mitsubishi

 

DAGMAR MIČULKOVÁ

Prodejce Mitsubishi

Tel: 724 737 887, 558 432 872

E-mail: miculkova@autoemistar.cz