Subaru není jen tak nějaký název, v japonštině znamená vládnout, což se nese celou filozofií této společnosti. Máme pro Vás poslední vozidla skladem. Přijďte k nám a vyberte si z nabídky našich skladových vozů Subaru za bezkonkurenční ceny. V Subaru Ostrava můžete vybírat z různých modelů, výbav, motorizací, barev.

Subaru se stalo prvním a současně dodnes největším producentem osobních vozidel s pohonem všech kol na světe. Pokud potřebujete spolehlivý, odolný vůz, kdy nebudete potřebovat brát ohled na počasí a roční období, pak jsou tu vozidla Subaru, která Vás dokáží přepravit i do těch nejhůře přístupných oblastí.

 

Proč Subaru Ostrava? Bezpečnost!

Systém EyeSight je postaven na dvojici kamer, fungujících obdobně jako Vaše oči. Pomocí nich systém EyeSight utváří trojrozměrný model Vašeho okolí tak, aby dokázal rozpoznat nejen kolem jedoucí vozidla, ale i chodce a cyklisty. Především je schopen zcela přesně vyhodnotit jejich vzdálenost, rychlost a směr pohybu.

Konstrukce vozidel je již při jejich návrhu podrobena bezpečnosti, což je klíčovým faktorem, promítnutým do všech dílů a komponentů celého vozu. Jde o koncepci, která dosud nemá konkurenci.

Špičková ovladatelnost. Skvělé jízdní vlastnosti jsou základem toho, aby jakýkoliv vůz mohl být skutečně bezpečný. Právě díky nim lze většině nebezpečných situací zcela předejít, či je účinně vyřešit.

Výsledky crash testů. Subaru patří mezi značky, které získávají ta nejvyšší ocenění za bezpečnost, a to jak na evropském, japonském i americkém trhu. Toto tvrzení platí napříč celou řadou modelů a ve všech disciplínách. Tvůrci vozů Subaru se však řídí jediným heslem, a to že vozidla musí být vyráběna zejména tak, aby poskytla maximální bezpečnost při nehodách, které nelze předvídat a za neočekávaných podmínek, ne pouze při testech realizovaných v simulovaném prostředí.

Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel subaru. Nabídka platí do vyprodání zásob.

 

Dále Vám můžeme nabídnout tyto služby:

  • Prodloužení standardní záruky poskytované společností Subaru
  • Financování Vašeho vozidla
  • Pojištění
  • Výkup Vašeho stávajícího vozidla formou protiúčtu
  • Originální příslušenství k Vašemu vozidlu
  • Registrace vozu do evidence.

Máme pro Vás poslední skladové vozy. Využijte této mimořádné nabídky a projeďte s vozem Subaru bezpečně každou cestu.

Kontaktujte našeho prodejce vozů SUBARU

MAREK TOMÁŠ

Prodejce Subaru
Tel: 773 222 278, 558 111 912
E-mail: tomas@autoemistar.cz