Nejžhavější novinkou od Subaru je zcela nové, zábavou nabité SUBARU XV. Toto vozidlo je kombinací designu pro lidi, kteří mají styl. Subaru XV je ideální volbou pro městský život, nová úroveň schopností tohoto vozu vás bezesporu nadchne. Smyslem tohoto vozu je Vás inspirovat, abyste žili takový život, který chcete. Subaru XV vám umožní dělat věci stylově a s komfortem, věci, které vy sami milujete. I váš každodenní život nemusí být stereotypem, ale může být neskonalým dobrodružstvím! Přijďte na náš salón, využijte předváděcí jízdy a nechte se hýčkat.

 

Na co se můžete u SUBARU XV těšit?

 

Zábavou nabitá výbava

Nové iksvéčko je nabité největšími novinkami, co se týče výbavy a multimédií. Komfort nejen řidiče ale i spolucestujících je zaručen.  Připojte si svůj iPod či jiný multimediální přehrávač a poslouchejte Vaší oblíbenou hudbu přímo z audiosystému SUBARU XV.  Máte rádi prosvětlené prostory? Inovované střešní okno vpustí do interiéru záplavu slunečního světla a navodí tak komfortní jízdu všem pasažérům na palubě. Nudíte se při dlouhém cestování? Využijte rozhraní Apple CarPlay a Androidu Auto a používejte své nejoblíbenější aplikace. Vybrané funkce lze ovládat o za pomoci hlasových příkazů. Celá řada dalších nejnovějších vychytávek je blíže popsána na https://www.subaru.cz/xv-2018-20is-eyesight.html.

Zábava s novým SUBARU XV

Motor typu SUBARU BOXER

Vozy subaru jsou věrné tomuto typu motoru více než 50 let, zejména kvůli výhodám, které nabízí oproti jiným typům motorů. Motor SUBARU BOXER je záruka výdrže a zejména spolehlivého výkonu vozů. Plochost motoru se ve své podstatě vyznačuje robustním vzhledem a dokonalým vyvážením, kdy výsledkem v porovnání s jinými typy motorů jsou znatelně mnohem menší vibrace. Tím, že je těžiště plochého motoru nabízí horizontální vyvážení oproti jiným koncepcím motorů. Více ke koncepci motoru typu SUBARU BOXER naleznete zde https://www.subaru.cz/xv-2018-technologie.html

 

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Hnací síla systému pohonu všech kol (Symmetrical AWD) je rozdělena na všechna kola vozidla, čímž zajišťuje lepší trakci na jakémkoliv povrchu. Systém Symmetrical AWD přispívá ke stabilitě a bezpečnosti vozu.

 

Převodovka lineartronic

Převodovka typu Lineartronic ve svém rozsahu nabízí libovolný převodový poměr, čímž zajišťuje plynulou změnu převodových stupňů bez jakýchkoliv rázů. Motor tak udržuje v co největší účinnosti a zajišťuje efektivitu a akceleraci. Ideální vlastnosti jízdy jsou tak zajištěny se současným snížením spotřeby.

 

Subaru Global Platform – SGP

Tato globální platforma je základním prvkem, na němž vyjede celá řada vozidel Subaru nové generace. Zajišťuje tak vyšší úroveň bezpečnosti, a především lepší jízdní vlastnosti vozu. Subaru Global Platform-SGP je budoucností vozů Subaru.

 

Režim X-MODE

Spolehlivá kontrola nad Vaším vozem? To je režim XMODE, který toto vše zajistí stisknutím pouze jediného tlačítka. Technologie X-Mode se za Vás převezme řízení motoru, převodovky, pohonu AWD, brzdového systému a dalších zásadních komponent tak, aby Vás vůz Subaru bezpečně provezl na problematických cestách i v tom nejtěžším terénu.

 

Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel subaru. Nabídka platí do vyprodání zásob.

 

Poptejte se našeho prodejce nových vozidel na naší nejvýhodnější nezávaznou cenovou nabídku modelu SUBARU XV. Využijte předváděcí jízdy ať můžete ocenit tyto jedinečné vlastnosti vozu.

Kontaktujte našeho prodejce vozů SUBARU

 

MAREK TOMÁŠ

Prodejce Subaru
Tel: 773 222 278, 558 111 912
E-mail: tomas@autoemistar.cz