MITSUBISHI SPACE STAR

Automobilka Mitsubishi přichází na český trh s novým vozem nazvaným Mitsubishi Space Star, s jehož prodejem by se mělo začít již v říjnu tohoto roku. Nové Mitsubishi Space Star je úspornou alternativou při cestování vozem ve výjimečné formě, bezkompromisně v zcela zásadních otázkách bezpečnosti, jízdních vlastnostech či komfortu. Vozidlo disponuje mimořádně nízkou hmotností, což má zcela zásadní vliv na spotřebu pohonných hmot, agilitu vozidla a brzdné vlastnosti. Mitsubishi Space Star však naopak působí velice robustně, lehce, snadno se ovládá a je velice komfortní. Vybavenost a komfort vozu je srovnatelný s vozidly, která jsou daleko dražší ve své kategorii.

Tempomat, parkovací asistenti, bixenonové světlomety s detekcí šera a stěrače se senzory, to vše je absolutní samozřejmostí. Vodilo zaujme i skvělým prostorem, který nabízí, dále pak bezesporu nízkými náklady na provoz, úžasnou výbavou a pocitem bezpečí, který je spojen se značkou Mitsubishi. Mitsubishi Space Star je malý kompaktní vůz, reagující na potřeby dnešních motoristů. Absolutně první představení tohoto modelu se uskuteční již v srpnu. Neméně zajímavá je cena tohoto vozidla, kdy Mitsubishi Space Star lze zakoupit již od 239 850 Kč, neváhejte a prohlédněte si aktuální nabídku námi nabízených vozů Mitsubishi Space Star.

 

PŘEDSTAVENÍ VOZU MITSUBISHI SPACE STAR

DESIGN

Space star je kompaktní vozidlo, které má oslovit uživatele, žijící v běžném každodenním světě. Mitsubishi tak vnáší nový styl do svého segmentu, pyšní se elegantními litými koly, zatmavenými okny, lakováním veškerých prvků v odstínu karoserie. Design vypadá skvěle. Vozidlo je neuvěřitelně agilní, lehké a aerodynamické, je zjednodušeně navrženo tak, aby se bez jakýchkoliv problémů pohybovalo v městském prostředí. Běžný uživatel ví, jak těžké je v dnešním světě zaparkovat v centru města. Dnes již ne, ne s vozem Mitsubishi Space Star, který se bez problémů vměstná i do maličké mezery a hladce zajede i na to nejmenší místo určené k parkování.

Exteriér vozu vypadá velice nadčasově, jde o moderní a propracovaný vůz, což je patrné na první pohled. Veškeré prvky karoserie jsou lakované, litá kola zaujmou na první pohled. Zatmavená skla přidají na eleganci, takový je exteriér novinky Mitsubishi.

 

INTERIÉR

Interiér vozidla vás okamžitě zaujme bytelnou palubní deskou s kvalitním čalouněním sedadel a spoustou chromu a černých dekorů, které přidávají na eleganci. Za zmínku stojí zejména výbava, Space Star je malý vůz avšak disponující se vším, co byste jen mohli potřebovat v podobě digitálního rádia s DAB a přehrávačem CD podporující formát MP3, čtyř reproduktorů, ovládáním na volantu, který je obšit kůží, což platí i pro hlavici řadící páky. K dispozici v Space Staru je připojení Bluetooth® se streamováním hudby, USB port, klimatizace, bezklíčový vstup a elektrické ovládání vnějších zpětných zrcátek a veškerých oken vozu.

 

MITSUBISHI SPACE STAR A JEHO JÍZDNÍ DYNAMIKA

Od vozu Mitsubishi Space Star neočekávejte, že se bude jednat o obrovské vozidlo. Právě na to automobilka Mitsubishi vsadila, díky tomu má její novinka své přednosti. Je to inteligentní dopravní prostředek vytvořen tak, aby si nalezl své místo kdekoliv. Je o praktický vůz stvořen přímo do města, disponující celou řadou nejnovějších technologií, které vedou ke snížení spotřeby. Máme tím na mysli vypínání motoru Auto Stop & Go, vysoce efektivní alternátor, pneumatiky s nízkým valivým odporem a v současné době nejmodernější převodovku CVT, která je určena výhradně pro řidiče, kteří dávají přednost automatické převodovce před manuální. Nový model Space Star je navržen tak, aby naplňoval nejnáročnější požadavky v oblasti hospodárnosti a ekologie. Díky kombinované spotřeba paliva se pyšní hodnotami neuvěřitelných 4,6l na 100km a emisemi CO2 do 100 g/km.

Samotná existence Space Staru je postavena na agilním tříválci o objemu 1,0 a 1,2 litru, proto je určena pro městské prostředí. Vůz je i přes to, že není koncipován jako sportovní vůz mimořádně agilní v případě, že sešlápnete plyn. Při akceleraci za vámi zůstane řada konkurentů a rychlostí předčíte řadu z nich. Snadné manévrování s vozem je zapříčiněno rozhledem do všech směrů a velice malým poloměrem otáčení ve spojitosti s elektrickým posilovačem řízení. Brzdy reagují okamžitě, zatímco podvozek vozu, ač je sestaven tak, aby pasažérům zajistil maximální pohodlí, svým charakterem umožňuje mnohem lepší jízdu, než by se na první pohled mohlo zdát. Vůz se při jízdě chová neuvěřitelně čitelně. Pokud novinku od Mitsubishi celkově zhodnotíme, jde o vůz, který je zábavný a skromný současně. Pro celou řadu uživatelů splňuje jejich očekávání a požadavky.

 

BEZPEČNOST JE U MITSUBISHI PRIORITA

V případě automobilky Mitsubishi nejde o to, kolik kilometrů najezdíte, bezpečnost je a byla vždy prioritou v požadavcích na vozidlo. Bezpečnost je oblast, ve které Space Star exceluje. Systém ABS přichází s několika inteligentními funkcemi. Systém elektronického přerozdělování brzdné síly EBD automaticky reguluje brzdný efekt, který je přenášen na jednotlivá kola v závislosti na rozložení hmotnosti vozu. „Přehlasovací“ systém plynového pedálu automaticky upřednostní brzdy před plynovým pedálem, pokud by došlo k mylnému sešlápnutí současně. Brzdový asistent v kritických situacích zesílí brzdný účinek, zatímco signalizace nouzového zastavení automaticky rozbliká dvojnásobnou rychlostí výstražná světla s cílem upozornit okolní řidiče. Pokud by došlo k havárii, pasažéry chrání čelní, boční i hlavové airbagy. Nad poměry robustní karoserie z vysokopevnostní oceli je schopna pohltit a rozptýlit energii nárazu ze všech směrů.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE VOZU MITSUBISHI SPACE STAR

Mitsubishi Space Star bude k dostání ve třech výbavách, a to ve výbavě Entry, Inform a Invite a dvou motorizacích. Budete si moct vybrat mezi pětistupňovou manuální převodovkou nebo nejmodernější automatickou převodovkou CVT. Obě výše uvedené motorizace splňují emisní normu Euro6d-temp.

 

Parametry

1,0 MIVEC

1,2 MIVEC
Výkon [k/ot./min.] 71 / 6000 80 / 6000
Toč. moment [Nm/ot./min] 88 / 5500 106 / 4000
0-100 km/h [s] 16,7 12,7 (13,5)
Maximální rychlost [km/h] 172 180 (173)
Komb. spotřeba 4,6 4,9 (5,0)

 

 

CHCETE SE O SPACE STARU DOZVĚDĚT VÍCE?

 

Chcete získat nejnovější informace o modelu Space Star? Detailnější informace o voze a jeho stupních výbav naleznete zde. Využijte předváděcí jízdy, jakmile bude Space Star na našem autosalóně a užijte si s vozem Mitsubishi moderních technologií, které dokáži uspokojit i ty nejnáročnější uživatele! 

 

Kontaktujte našeho prodejce vozů Mitsubishi

DAGMAR MIČULKOVÁ

Prodejce Mitsubishi

Tel: 724 737 887, 558 432 872

E-mail: miculkova@autoemistar.cz