Využijte mimořádné nabídky Opel Cool

Vybrané vozy s výbavou Opel Cool nyní můžete zakoupit ještě výhodněji. Akce se vztahuje na nový Crossland, Corsu a Combo Life. Získejte navíc vybrané prvky výbavy vozu za zvýhodněné ceny, o jakých se Vám ani nesnilo. Mimořádná nabídka platí od 01.01.2021 do 30.03.2021, nebo do vyprodání zásob. Neváhejte a kontaktujte naše prodejce ještě dnes. Předváděcí jízda je možná nově i po online rezervaci. Rezervujte si termín ať nemusíte na nic čekat.

prvky výbavy Opel
Vozy s výbavou Opel Cool
akce opel cool

Nový Crossland s výbavou Opel Cool

Nový Opel Crossland můžete po faceliftu zakoupit již od 339 990 Kč. V rámci této ceny získáváte standardně 5 let záruku vztahující se na motor, převodovku a rozvody. Navíc máte Opel Asistance v plném rozsahu na 5let zdarma. V rámci akce máte možnost zvolit silnější turbomotor, který je dostupnější zákazníkům za zvýhodněnou cenu. Vůz je mimořádně vybaven již v samotném základu. Je jen na vás, na kolik se chcete hýčkat. Jednotlivé prvky výbavy navíc jsou rovněž cenově výhodnější. Díky této nabídce jsou pro vás vozy Opel dostupnější dříve, než kdykoli předtím.  

zvýhodněná výbava Opel cool
zvýhodněné prvky výbavy

Corsa s výbavou Opel Cool

Tato výjimečná akce se vztahuje na městský vůz Opel Corsa, který můžete zakoupit již od 309 990 Kč. V rámci Cool edition můžete za zvýhodněnou cenu zakoupit silnější turbomotor s funkcí start stop jako u ostatních modelů. Tato mimořádná nabídka cenově zvýhodňuje vybrané prvky výbav. Zcela zdarma máte standardně 5 let záruku Basic a možnost volby oranžové metalízy Orange Fizz bez jakéhokoliv doplatku. Corsa je v rámci Cool edition nabitá výbavou již v samotném základu.

Corsa Opel Cool
combo life

Combo Life s výbavou Opel Cool

V Cool edition máte možnost zakoupit vůz Opel Combo, který disponuje spoustou místa, všestranným interiérem a prémiovými komfortními prvky již v samotném základu od 399 990 Kč. Standardně získáte 5ti letou záruku Basic. Zakoupit můžete prodlouženou verzi Combo Life XL, která je také cenově zvýhodněna. Získejte ideální vůz pro rodinu, nově máte možnost výběru mezi 5ti místnou a 7mi místnou variantou. Žijte váš život na maximum.

Opel Combo Life
Staňte se členem rodiny Opel
klíče vozu Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel