Nová Opel Mokka-e

Nová Opel Mokka-E vás okouzlí díky svému výraznému a originálnímu designu. Připravte se na nové zážitky z řízení díky novým technologiím. Seznamte se s novou verzí plně elektrické Mokky-E. Vyjeďte novým výrazným směrem s tímto čistě elektrickým vozem.

nový elektrický vůz Opel
Dojezd, který zanechá dojem

Opel Mokka-E a její neuvěřitelný dojezd

Díky nové generaci baterií můžete být v klidu na cestách díky dojezdu 322km, který baterie slibuje na jedno nabití. Pokud se domníváte, že přechod na elektrické auto je komplikovanou záležitostí, nenechte se mýlit. Jděte vstříc době e-mobility.

Mějte více času díky kratší době čekání

Dobíjet baterii nyní můžete rychle, čistě a komfortně z pohodlí domova nebo díky veřejnému dobíjení. Kapacitu baterie nabijete až na 80% za neuvěřitelných 30 minut. Využijte naplno flexibilní možnosti dobíjení vozu Opel Mokka-E.

Nulové emise a jejich výhody

Dejte sbohem cenám paliv a silničním daním. S Mokkou-E budete mít téměř nulové náklady na její údržbu. Náklady na provoz vozu jsou skutečně nízké. Státních pobídek nebo pobídek pro koupi domácích dobíjecích stanic můžete kdykoliv využít.

nový elektrický vůz Opel
Výkon vozu Opel Mokka-E

Výkon Mokky-E je dán 50kWh lithium-iontovou baterií. 216 článků s pokročilými funkcemi ovládání teploty slibují dlouhou životnost. Dlouhý dojezd vozu je dán baterií, ten si však můžete ještě více prodloužit díky pokročilé funkci regenerativního brzdění. Po uvolnění plynového pedálu během jízdy dochází k regenerativnímu brzdění, které využívá kinetické energie k dobíjení baterie. Pokud zvolíte režim B, s vozem Opel Mokka-E zvládnete lehce denní jízdy po městě, aniž byste používali tradičního brzdění. Tímto nejen, že snižujete opotřebování brzd, ale šetříte další náklady za opravy vašeho vozu.

opel
Síla jízdních režimů

Opel Mokka-E nabízí nové jízdní režimy Sport, Eco a Normal

Vůz Mokka-E se přizpůsobí vašemu stylu jízdy. Nabízí hned tři režimy – Sport, Eco a Normal. Každý si přijde na své s režimy, které mají rozličně nastaveny hlavní systémy vozu. Jde především o reakce pedálů, posilovač řízení a topný systém. Sportovní režim se vyznačuje svou dynamikou, Eco režim slibuje efektivní jízdu a režim Normal je kombinací výše zmíněných režimů.

design vozu
Inteligentní systémy napříč všemi směry

Točivý moment 100% elektrického pohonu je 260Nm. Synchronní elektromotor s nízkou hmotností a permanentním magnetem přichází s výkonem 136 kW. Je perfektní nejen pro cesty po městě, ale i mimo něj. Pokud cítíte tíhu dnešního hektického světa, Opel Mokka-E je pro vás ideálním řešením. Design vozu je čistý, vůz slibuje spoustu prostoru a perfektního odhlučnění. V průběhu každé jízdy si můžete dobít energii a dopřát si klid, či svou oblíbenou hudbu. Vůz je vybaven moderními senzory. Monitorovací systémy sledují údaje o voze a dávají vám dokonalý přehled nejen o spotřebované energii. Vždy máte veškeré potřebné informace o voze a tím i vše pod kontrolou. Zažijte agilitu a sebevědomí vozu s Mokkou-E. Předváděcí jízda je možností, jak dokonale poznat vůz. Neváhejte a rezervujte si ji online ještě dnes.

opel
Dominantní prvky vozu

Přichází nová Opel Mokka-E s adaptivními světlomety

Inteligentní adaptivní světlomety tohoto vozu zcela automaticky regulují sebe samy tak, aby bylo dosaženo co nejbezpečnější jízdy a perfektního rozhledu. Designéři vozu rovněž pamatovali na pohodlí pro řidiče vozu. Kokpit je navržen tak, aby doslova obklopil řidiče, čímž mu nabízí krom podpory velkou dávku komfortu. Přední sedadla jsou vyhřívaná a disponují masážní funkcí a dalšími prvky. Jděte vstříc budoucnosti komfortu.

Staňte se členem rodiny Opel
exteriér vozu
klíče vozu Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel