Nová Insignia GSI

Automobilka Opel přichází na český trh s novým modernizovaným provedením vlajkové lodi Insignií GSi. Vrcholem nabídky je verze GSi, kterou neseženete jinak, než s benzínovým dvoulitrem, 4×4 a automatickou převodovkou. Nabídka vozů Opel po převzetí koncernem PSA nabízí jen dva ryzí němce, modely Astru a Insignii. Každý z těchto modelů prošel modernizací, novým faceliftem již v loňském roce. V rámci omlazení se vozy pyšní novými motory. Opel Insignia GSi, tedy nejsportovnější verze tohoto modelu zažila bouřlivý vývoj. Na trh vstupuje Opel Insignia GSi s novým benzínovým dvoulitrem 2.0 Turbo s výkonem 169Kw, točivým momentem 350Nm, devítistupňovým automatem a pohonem všech kol. Vůz přichází se skutečně nabitou standardní výbavou s cenou od 919 990 Kč, kdy jde o cenové zvýhodnění 180 000Kč, které platí pouze do konce tohoto roku.

Opel Insignia GSi
Jezděte s novými světlomety IntelliLux Pixel Matrix v noci jako za dne

Největší novinku ve standardní výbavě představují světlomety IntelliLux Pixel Matrix, které oproti dříve používaným IntelliLux obsahují v každém segmentu neuvěřitelných 84 Led diod místo 23. Světlomety osvětlují okolí zcela přirozeně, při nočních jízdách jsou neuvěřitelnými prvky bezpečnosti.

vlajková loď Opel Insignia GSi
Poznejte vášeň za volantem

Dokonalé tvary, výkonné motory a skvělá ergonomie, to je Opel Insignia GSi

Pokud se něčím Opel Insignia GSi skutečně pyšní, pak je to dojmem, který ve vás vyvolá za volantem. Tato vlajková loď je natolik robustní, že vám umožní rozvalit se dle libosti, sedíte jako ve sporťáku proklatě nízko, volant má velký rozsah nastavení a vše máte na dosah. Jakpak by ne, jde o naprosto čistokrevný sporťák, který předčí vaše nejdivočejší představy. Moderní infotainment, navigace pracující s aktuálními údaji o dopravě, indukční nabíjení vašeho smartphonu, na to vše se můžete u tohohle sporťáku těšit.

Opel Insignia GSi
Sportovní geny má Opel Insignia GSi ve svém DNA

Sedadla nejen, že vypadají skvěle, ale disponují masážní funkcí, nastavením šířky opěradla jak řidiče, tak spolujezdce. Vyhřívání a odvětrávání jsou automatickými funkcemi, navíc sedák lze naklonit do úhlu, že se pohodlně uvelebí i dvoumetrový řidič. Pohon 4×4 v Insignii GSi není nutností, ale možností, kterou uskutečníte jediným dotykem. Podvozek FlexRide můžete nastavit jediným tlačítkem, přičemž mód, který požadujete, můžete vybrat ze seznamu vyobrazeném přímo před vámi na přístrojovém štítu. Ikonický design vlajkové lodi Insignie GSi je věrný svému názvu. Doplněn je o 20ti palcové dvoubarevné ráfky z lehkých slitin. Dvojitý výfuk umocňuje vysoký výkon, vášeň a zadní spojler potřebnou přítlačnou sílu. Využijte konfigurátor a vytvořte si vůz přesně dle Vašich představ. Pokud si přejete vůz poznat na vlastní kůži, je tu pro vás předváděcí jízda, na které se s našimi prodejci můžete domluvit tak, aby vyhovovala vašim časovým možnostem.

Opel Insignia GSi
Staňte se členem rodiny Opel
klíče vozu Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel