Společnost Opel svou filozofii staví na tom, že se svět neustále mění. Na každém kroku se lze setkat s novými technologiemi a inovacemi, které změní naše životy jednou pro vždy. Společnost Opel se snaží o to, aby měli všichni z takovýchto změn prospěch. Proto nové motto zní „budoucnost patří všem.“ Využijte našeho lednového výprodeje skladových vozidel a staňte se i vy součástí budoucnosti. Prohlédněte si naši nabídku Opel skladové vozy.

Máme pro Vás poslední skladové vozy. Navštivte náš salón a vyberte si z rozsáhlé nabídky skladových vozů Opel za bezkonkurenční ceny. Ke každému zakoupenému vozidlu při využití financování Opel Finance u vybraných produktů sleva 30.000 Kč  a sada zimních pneumatik zdarma. Vybírat můžete z různých modelů, výbav, motorizací, barev.

V současnosti je Opel jedním z největších výrobců automobilů v Evropě. Opel právě realizuje největší modelovou ofenzívu ve své historii a uvádí na trh jeden nový model za druhým, mohli jste shlédnout novou vlajkovou loď společnosti vůz Insignia, moderní crossover Crossland X, či nové SUV Grandland X.

 

Proč Opel skladové vozy?

Chcete vidět a cítit kvalitu vozidla, které jste si pořídili. Proto vozy Opel trvají na perfektním zpracování každého detailu vozidla. Základem filozofie je německá preciznost.

Inovace, to je to, nač vsází společnost Opel. Cestujte efektivněji, pohodlněji, a hlavně zábavněji s technologiemi IntelliLink. Propojte své chytré telefony s vozidlem a užívejte si každý kilometr za volantem vozu Opel.

Flexibilita, systém FlexFix® je ukázkou toho, jak je kreativita propojena do každodenních potřeb. Jde o řada vymožeností, které Váš vůz přizpůsobí Vašim měnícím se potřebám.

Bezpečnost, výkon, takové technologie vytváříme dostupné pro všechny. Bezpečnost ať už aktivní či pasivní se systémem Onstar, v interiéru či exteriéru, v noci či ve dne, pro řidiče i spolu jedoucí pasažéry. Bezpečnost je u společnosti Opel vždy na prvním místě v jakékoli situaci.

Pohodlí, cílem společnosti je Vaše cestování maximálně zpříjemnit. Revoluční řešení naleznete nejen ve formě prémiových prvků interiéru vozidel. Mezi nejprvotřídnější prvky patří ergonomická sedadla, která jsou jedinečná ve své třídě.

Dynamika jízdy, řízení pro Vás bude radostí.

 

Vyberte si z naší nabídky skladových vozidel . Nabídka platí do vyprodání zásob.

 

Dále Vám nabízíme tyto služby:

  • Prodloužení standardní záruky poskytované společností Opel
  • Nabídka financování Vašeho vozu
  • Nabídka pojištění
  • Výkup Vašeho stávajícího vozu formou protiúčtu
  • Originální příslušenství k Vašemu zakoupenému vozidlu
  • Registrace vozu do evidence.

Máme pro Vás poslední skladové vozy. Využijte této mimořádné nabídky a užijte si precizní zpracování každého detailu Vašeho vozu Opel.

Kontaktujte náš prodejní tým

Bc. Jiří Mandák

Prodejce Opel
Tel: 724 242 507, 558 111 905
E-mail: mandak@autoemistar.cz

Ing. Jana Klozíková

Asistentka prodeje
Tel: 773 222 279, 558 111 908
E-mail: klozikova@autoemistar.cz