Subaru Forester 2020

Jsme hrdí, že vám můžeme představit jeden z nejprodávanějších modelů Subaru Forester 2020 s novým revolučním systémem pohonu e-BOXER. Revoluce uvnitř vozu Subaru Forester 2020 byla uskutečněna, aby byl vždy plnohodnotným parťákem na každém vašem kroku.

subaru forester 2020
Jeho odolnost jde ruku v ruce s jeho kultivovaností

Vozy Subaru vynikají svým zpracováním, model Subaru Forester byl vždy symbolem odolnosti se srdcem drsného dobyvatele. Nyní automobilka Subaru přišla na trh s novým Foresterem, napěchovaným tou nejmodernější technologií, zdokonalenými prvky a ještě lepšími funkcemi bezpečnosti. Dokážete s vozem ještě více, něž kdykoli dříve. Významným prvkem navíc je motor e-BOXER, který vaši jízdu udělá ještě úspornější.

Subaru Forester na trhu dominuje už více jak dvě desetiletí. Aktuální generace, v pořadí již pátá je postavena na globální platformě japonské automobilky. Typický důraz je kladen především na komplexní tuhost karoserie vozu. U nového Subaru Forestera 2020 to znamená, že oproti předešlému provedení je odolnější o 100%, v krutu o celých 40%. Tyto vlastnosti ovlivňují kvalitu jízdy, pohodlí a úroveň bezpečnosti. Zcela nová globální platforma byla od samého počátku designéry navržena tak, aby vyhovovala potřebám komponentů hybridního pohonu. Z tohoto důvodu nebylo nijak ubráno ze standardního objemu 509 litrů.

Výkon Subaru Forester 2020 vždy ve správném okamžiku

Vyrovnaný silný výkon a nízká spotřeba, tímto se pyšní nový Subaru Forester 2020. Novinkou je I-MODE, režim zajišťující optimalizaci jízdy nabízí snížení spotřeby paliva. S-MODE naopak přináší zrychlení a tím i vzrušující jízdu na vašich cestách.

Kontrola řízení dotažená k dokonalosti

Pro majitele vozů Subaru není potřeba popisovat systém X-MODE, nyní však v Subaru Forester 2020 přichází dodatečně s režimem DEEP Snow/Mud, který zajistí výkon a kontrolu řízení jízdy v nejnáročnějším terénu s podporou kroutícího momentu za pomoci elektromotoru.

subaru forester 2020

Pokročilé technologie bezpečnosti v Subaru Forester 2020

  • zlepšený systém EyeSight
  • nově systém pro automatické brzdění při couvání
  • nová technologie sledující řidiče vozu z detekcí jeho tváře rozeznává příznaky ospalosti, únavy, nepozornosti
  • nová technologie rozpoznávající řidiče automaticky nastaví požadovanou polohu sedadla, zpětných zrcátek, nastavení klimatizace

Interiér Subaru Forester 2020

Pokud hovoříme o komfortu, jde s tím ruku v ruce i pohodlí za volantem. Ani zde designéři nezaháleli a vystřihli precizně navržený interiér s perfektní pozicí za volantem. Ergonomie sedadel je příkladná. Mezi funkcí paměti sedadel je konektivita s pozicí zpětných zrcátek. Krom komfortu jsou řešení do značné míry praktická. Úložný prostor ve středovém tunelu vás upoutá svým objemem, můžete zde uložit veškerá vaše elektronická zařízení, kupříkladu tablet. Navíc je zde umístěna zásuvka na 12V, která umožňuje tato zařízení za jízdy i dobíjet.

Subaru Forester 2020 interiér vozu
subaru forester 2020 interier

Požitek z jízdy ještě více umocňuje prémiový audiosystém opírající se o nejnovější technologii Harman/Kardon Green Edge. Systém tvoří 9 reproduktorů přinášející zdokonalenou akustiku pro ještě hlubší zážitek z hudby. Praktické je řešení navigace na středovém panelu s velkým displejem, který je navíc doplněn o separovaný informační displej umístěný na středu palubní desky. Poblíž něj je umístěn kamerový systém, který rozeznává řidiče, což je jednou ze zásadních dominant majících premiéru uvnitř Forestera. Jakmile zařadíte zpátečku, kamera vám barevně zobrazí váš vůz i s vodícími linkami. Parkování s vozem je zábavou. Obraz z kamery je vždy čistý, jelikož veškeré nečistoty z kamery smyje ostřikovač. Maximální bezpečnost a komfortní výbava, s tímto přichází nový Subaru Forester 2020.

Testování Subaru Forester 2020
subaru forester

Jízdu s novým Subaru Foresterem, který je vybaven hybridním pohonem e-Boxerem hodnotíme jako velice příjemný kultivovaný zážitek. Spolupráce a soulad obou zdrojů pohonu je velice vydařená, díky převodovce Lineartronic absolutně plynulá. Elektromotor přirozeně napomáhá spalovacímu motoru především při rozjezdu a při pomalé jízdě. Zejména v městském provozu je přínos elektrifikace plochého motoru nejvíce znát.

Krom elektrifikovaného pohonu nás zaujal také jízdní projev a jeho vlastnosti. Doménou je dokonalá stabilita a komfort, které za jízdy utvářejí neuvěřitelně příjemnou atmosféru klidu. Vůz je i přes svou značnou světlou výšku skvěle ovladatelný a jeho řízení je radostí. Vůz se v zatáčkách naklání minimálně, řízení je zcela přesné a opírající se o okamžité reakce a zcela jasně definované pohyby karoserie vozu. V tomto segmentu vozů nejsou tyto vlastnosti zcela obvyklé.

Staňte se členem rodiny Subaru

Kontakt na prodejce vozů Subaru

MAREK TOMÁŠ

Prodejce vozů Subaru, ISUZU  a bazarových vozidel
Tel: +420 773 222 278, +420 558 111 912
E-mail: tomas@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Subaru