Jsme hrdými prodejci vozů Mitsubishi

MITSUBISHI PŘEDSTAVENÍ

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout nové a předváděcí vozy společnosti Mitsubishi. Jsme jejich autorizovanými prodejci a servisem. Seznamte se s vozy, jejichž dějiny jsou psané třemi diamanty. Symbol tří diamantů není jen šperkem na kapotě Mitsubishi, ale je ztělesněním spolehlivosti a zejména kvality. Aktuální nabídka jednoho z největších japonských koncernů je přehlídkou toho, po čem dnešní trh prahne a oč si zákazník žádá. Vybírat si můžete z široké škály automobilů. V segmentu malých vozů, které mohou být praktickými každodenními pomocníky až po hračku skýtající řidiči moře zábavy, či nebezpečnou zbraň a to od terénního bosse až po rodinný van.

Modely vozů Mitsubishi
přehled vozů Mitsubishi

Mitsubishi Outlander

Potřebujete společníka, na kterého se můžete vždy na vašich dlouhých cestách spolehnout? Unikátní systém pohonu 4×4 vám umožní, abyste na maximum využili jeho potenciál za všech okolností, za jakéhokoliv počasí, zkrátka kdekoliv, a to nejen ve městě ale i v odlehlých místech přírody. Na první pohled se zamilujete do jeho bezkonkurenční kultivovanosti, robustnosti a vynikajících jízdních vlastností. Asertivní přední partie a atraktivní záď vozu. Mitsubishi Outlander slibuje maximum z jízdy, ať už si zvolíte kterýkoliv úhel pohledu. Chytré technologie orientované na pohodlí a vaši bezpečnost vás spolehlivě ochrání za všech podmínek.

Mitsubishi outlander exterier
Mitsubishi outlander
Outlander PHEV

Outlander Phev

Poznejte unikátní kombinaci dvou elektromotorů, které pohánějí přední i zadní nápravu a spalovací benzínový motor s generátorem. To vše ztělesňuje nový Outlander Phev. Díky tomu vyniká úspornou ekologickou jízdou ve městě. Vůz se pyšní i vynikajícím kombinovaným dojezdem až 800 kilometrů. Maximální výkon je 224 koňských sil, přičemž kombinovaná spotřeba je 1,8 l/100km. Systém pohonu disponuje možností volby mezi jízdními režimy. Jeho vlastnosti předurčují vůz nejen pro každodenní cestování po městě, ale i mimo něj.

Mitsubishi Space Star

Jednou z posledních novinek Mitsubishi je model Space Star, který je jedinečná volba pro ty, kteří preferují cestování vozem ve výborné formě a nepřipustí žádný kompromis v parametrech, jako je bezpečnost, jízdní vlastnosti či komfort. Vůz je nad poměry agilní současně za velmi nízkých nákladů na jeho provoz a údržbu. Využijte předváděcí jízdy s tímto vozem a zažijete opravdové potěšení. Na komfortu přidává nejen kultivovanost ale i prostornost a vysoká kvalita vybavení interiéru.

Nové ASX

Seznamte se s novým Mitsubishi ASX, které bylo stvořeno pro vaše každodenní dobrodružství. Značná modernizace jednoho z nejoblíbenějších modelů automobilky Mitsubishi přichází s atraktivnějším designem, pokročilými technologiemi, systémy orientovanými na vaši bezpečnost a se spolehlivým japonským motorem, se kterým budete mít jistotu na každém povrchu. Vstupte s Mitsubishi ASX do segmentu vozů SUV vytvořené automobilkou Mitsubishi Motors. V tomto segmentu máme rovněž SUV kupé Eclipse Cross a vlajkovou loď společnosti, model Outlander. Nové ASX je spojením stylu SUV s praktickou využitelností a bezpečností. Tyto charakteristiky vycházejí z pohonu 4×4. Vůz je skvělou volnou pro zákazníky milující aktivní životní styl.

Nyní se může Mitsubishi ASX pochlubit vylepšenou přístrojovou deskou a ještě větším 8mi palcovým displejem. Pasažéři budou mít možnost využívat novou aplikaci, která pracuje s informacemi získanými z rychloměru, palubního počítače a dalších klíčových dat. Aplikace dokáže vyhodnotit dojezd vozu a navigovat vás k nejbližší čerpací stanici.

interiér vozu

Mitsubishi Eclipse Cross

MITSUBISHI ECLIPSE

Model Eclipse Cross ztělesňuje zcela novou podobu mimořádné identity „ Dynamic Shield“. Vůz vyniká především svou mimořádnou bezpečností, jejímž důkazem je 5ti hvězdičkové hodnocení získané v testech EuroNCAP. Mlhová a směrová světla jsou posunuta níže do výrazných pouzder na přídi na rozdíl od LED světlometů a světel určených pro denní svícení umístěných v kontrastu o něco výše. Sportovního charakteru nabývá vůz díky jemným akcentujícím detailům, které jsou jako rastr v horní části masky chladiče.

Mitsubishi Eclipse Cross je výběrem materiálů, textur, odstínů barev a výplní daleko více sladěn a spjat s japonským pojetím řemeslného zpracování. Vůz je odrazem stoleté tradice japonské značky Mitsubishi. Z vnějšku vás ihned zaujme zbrusu nový značně sytý červený lak. Proces lakování nesoucí název “Takumi“ vyvinutého přímo pro tento model obsahuje značný podíl slídových šupin.

Smělé křivky podtržené vytaženými lemy blatníků. Výrazný, tvarovaný profil atleta připraveného vyrazit se startu, takové je nové SUV kupé Eclipse Cross. Přihlížející nechává daleko za sebou, tak aby mohli zaujatě sledovat jeho ostře skloněné zadní okno.

design eclipse

Nová L200

mitsubishi L200
nosnost

Nové Mitsubishi L200 je v pořadí již šestou generací, navazující na úspěch svých předchůdců. Historie je datována od roku 1978 v Japonsku. Za posledních 40 let vylo vyrobeno rekordních 5 000 000 kusů tohoto dnes již legendárního užitkového vozu, které se v současnosti prodává ve 140 zemích světa. Celá léta si L200 zachovává svůj charakter v podobě čistokrevného tereňáku, ale dokáže nabídnout mnohem více, než byste čekali.

Poznejte jeho sílu a současně pociťte jednoduchost ovládání vozu. Míra komfortu odpovídá nové kategorii L200, která je mnohostranná a vyladěná do každého detailu. Neúnavný tahoun, na kterého je vždy spolehnutí v terénu, komfortní a bezpečný zároveň. Vaše představa o cestování se posune na zcela novou úroveň.

Charakter Nové L200 je nepřehlédnutelný, definovaný ostrými liniemi doprovázený odvážnými rysy.  Karoserie je dominantní, masivní a dynamická. Vůz působí robustním dojmem a současně je i stylovým doplňkem. Japonská automobilka Mitsubishi představuje terénní pick-up, který je stvořen pro zdolání každé situace.

Mitsubishi L200 se pyšní zbrusu novou karoserií obou částí kabiny, avšak se současným zachováním typických rysů vozů Mitsubishi. Okenní linie, oblý přechod mezi kabinou a ložnou plochou, robustnost a další prvky podtrhující kompaktní vzhled karoserie. Krom karoserie se designéři věnovali aerodynamice L200. Výpovědní hodnotu má nový spoiler umístěný v prostoru mezi kabinou a ložnou plochou. Tímto je dosaženo snadnějšímu proudění vzduchu a redukce hlučnosti.

Pociťte sílu tří diamantů

Kontakt na prodejce vozů Mitsubishi

 DAGMAR MIČULKOVÁ

Prodejkyně vozů Mitsubishi
Tel: +420 724 737 887

 

E-mail: miculkova@autoemistar.cz