Opel Corsa 2020
Opel-Corsa-507438

Vydejte se vstříc budoucnosti s Opel Corsa 2020

Seznamte se s vítězem evropské ceny AUTOBEST 2020.  Tento vůz v prestižní anketě AUTOBEST probíhající v 31 evropských zemích získal ocenění nejlepší koupě roku 2020. Vůz kombinuje inteligentní technologie s atraktivním designem, vynikajícími jízdními vlastnostmi, hospodárností a radosti z jízdy. Vůz Opel Corsa 2020 vyhrál tuto cenu již ve svých třech generacích.

Inteligentní prvky bezpečnosti

Díky těmto pokročilým bezpečnostním a asistenčním prvkům nový Opel Corsa myslí na vaše bezpečí a komfortní pohodovou jízdu.

  • Asistent pro jízdu v pruzích
  • Pokročilý asistent pro parkování
  • Adaptivní tempomat
  • Digitální přístrojová deska
  • INTELLILUX LED MATRIX světlomety
  • Parkovací zadní kamera 180°

 

Překročte svá očekávání

Výrazný design, inovativní INTELLILUX světlomety a nová elektrická verze dělá z tohoto vozu vše, co potřebujete pro své každodenní potřeby.

Opel Corsa 2020
Zaujměte a staňte se středem pozornosti

Přední část vozu je výrazně tvarovaná až po atraktivní zadní část. Poznejte osobitost nové Opel Corsy, podtrženou precizností německého inženýrství. Dynamický charakter, výrazný design a atraktivní linie, taková je Opel Corsa. Odlište se od ostatních a vyjádřete svůj styl. Stylová barevná střecha s vaší oblíbenou barvou karoserie, to vše je ve vašich rukou.

Opel-Corsa-507431
Opel-Corsa-507432

Pociťte luxus s Opel Corsa 2020

Jakmile nastoupíte do vozu, ohromí vás interiér svým precizním zpracováním, vychytanými detaily a kvalitou materiálu. Sportovně navržená přístrojová deska typická pro vozy vyšší třídy svádí ke každodenní vyjížďce. Prémiový komfort je získaný mnoha prvky, mezi něž patří i masážní sedadla.

Opel Corsa 2020 luxus
Zamilujete se na první pohled

Nově si můžete na přání zvolit panoramatickou střechu obohacenou o sluneční clonu, která zcela projasní interiér vašeho vozu.

Zavazadlový prostor

Vozíte s sebou spoustu zavazadel? Zavazadlový prostor o objemu krásných 309 litrů vám poskytne dostatek prostoru pro jejich naložení. Navíc máte možnost zvětšení prostoru, pokud sklopíte zadní sedadla vozu.

Zážitek z výkonu

Corsy jsou vybaveny motory, které vynikají svým výkonem a především efektivitou. Nově máte možnost si vybrat buďto benzínové, naftové nebo elektrické. Jízda s tímto vozem je dynamická, plynulá a s nulovými emisemi. Pokud jste vyznavači tužšího řízení, pak je pro vás jako stvořen sportovní režim, který zajistí rychlejší reakci pedálů a zlepšený zvuk motoru. Sportovního stylu a pohodlí si můžete užívat s automatickou 8mi stupňovou převodovkou, která umožní řízení pod volantem. Nejen, že zlepšuje efektivitu ale navíc zvýší zábavu na maximum.

Jak jednoduché

Zcela elektrický vůz s dojezdem až 330 kilometrů. Opel Corsa-e je nový model přichystaný na budoucnost. Pyšní se dojezdem až 330 kilometrů na jediné nabití. Elektromobilita přináší řadu výhod, mezi které patří ve vybraných městech a zemích nižší daně, přímo vymezené parkovací zóny či parkování zdarma.

Příslušenství podle Vás v Opel Corsa 2020

 

Vyšperkujte si Opel Corsu dle svého. Široká paleta originálního příslušenství zvýší atraktivitu a design vozu. Barevné dynamické polepy jsou určeny na kapotu a střechu, čímž váš vůz získá sportovní design. Máte možnost volby mezi černou a bílou barvou. Krom polepů je možné si vydesignovat lištu loga do vámi zvolené barvy. Ráfky 17˝ z lehkých slitin jsou specifické ráfky z nabídky příslušenství Opel jimiž můžete vyladit váš vůz. Jejich vzhled můžete ozvláštnit speciálními klipy v bílé, černé, červené nebo modré barvě. Sada GS  je určena pro interiér vozu. Umocňuje sportovní nádech vozu, je složena z bočních prahů a nástavců nárazníku. Kryty zrcátek dají vašemu vozu nový vzhled, vyrábí se ve čtyřech různých barvách.

Opel Corsa 2020

Fotogalerie

Neváhejte a kontaktujte nás

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel