Užitkové vozy
opel užitkové vozy

Užitkové vozy do detailu přizpůsobené právě pro vaše podnikání. Přepravní služby, rozvoz, pojízdná kancelář, či pojízdná dílna – to vše je možné s jedinečnými vozy Opel, poskytující širokou paletu možností ve všech karosářských variantách. Vozy, které povezou vaši firmu jen kupředu.

Opel Movano – užitkové vozy

Užitečné zatížení a prvotřídní všestrannost. Vůz vytvořen pro plnění všech vašich úkolů s ergonomicky upraveným interiérem orientovaným na řidiče. Movano je hvězdou ve světě užitkových vozidel. Nabízí chytrý design, skvělou úspornost a výkon zároveň, prvotřídní pohodlí a elegantní vzhled. Není ochuzen ani o široký výběr variant, délek, výšek a různé přepravní kapacity. Z variant karosérie se vám nabízí například Movano Van, Crew Van, Valník, Sklopný Valník, nebo Skříň. Záleží jen na vás.

Výběrové inovace – užitkové vozy

Movano přichází s efektivními naftovými motory, které lze spojit se šesti stupňovými převodovkami – a to manuální, nebo automatickou. Vůz je také vybaven digitálním technografem, který vám spolehlivě zaznamenává a vypočítává čas jízdy a odpočinku. Umožňuje také kontrolu vozového parku a analýzu dat z cest.

Přepravní kapacita

Přepravní kapacita vozů Movano je opravdu štědrá. Nabízí objem nákladového prostoru od 8 do 22 m3, což v přepočtu znamená až 5 europalet pro vozy s pohonem zadních kol. O zajištění přepravovaného materiálu se spolehlivě postarají, oka v podlaze, ochranné panely a boční stěny. Odolná přepážka z oceli, ochraňující posádku, je standardním vybavením. Movano také nabízí možnost tažení přívěsu o hmotnosti až 3,5 tuny.

Různé varianty nákladového prostoru:

  • celkový objem až 22 m3
  • užitečné zatížení až 2 125 kg 
  • maximální délka nákladového prostoru 4,3 m
  • otevírání bočních dveří v rozměru 1 270 m
slevy na užitkvé vozy

Opel Vivaro – užitkové vozy

Užitkový vůz, který dokáže víc. Pyšní se čtyřmi varianty a to – Klasický Van, Crew Van, Combi a Podvozek – a je jen na vás, kterou variantu si podle svého gusta a potřeby zvolíte. S novým Opel Vivaro si budete naplno užívat flexibilního nákladového prostoru, funkce mobilní kanceláře, či užitečného zatížení. 

Prvotřídní inovace – užitkové vozy

Vivaro vám umožní zůstat ve spojení s okolím díky chytrému Opel Connect, včetně eCall pro případ nehody. Navigační systém s 3D navigací vám vždy spolehlivě a bez problému pomůže dojet do vaší cílové destinace. Unikátním prvkem v tomto segmentu je Head-up Displej, zobrazující hlavní informace, například rychlost nebo údaje tempomatu v zorném poli řidiče. 

Kompaktní vůz

Vivaro přináší chytré řešení vnitřního prostoru. Flexibilní nákladový prostor s maximálním objemem až 6,6 m3, mobilní kancelář s možnosti nastavitelného stolku a inteligentní bezpečnostní prvky. Užitečné zatížení o hmotnosti až 1 400 kg vám pomůže snížit počet cest při přepravě těžkého materiálu. Užitečné jsou také senzory bočních dveří, které vám umožní otevření i v případech, kdy jsou vaše ruce zrovna plné. Díky chytrému a flexibilnímu designu, pojme Vivaro Combi až 9 osob. V přední částí se nabízí možnost výběru samostatného sedadla pro spolujezdce, nebo lavice pro dvě osoby. V druhé částí je možnost třímístné lavice, nebo dvoumístné lavice s jedním individuálním sklopným sedadlem. Ve třetí řadě se nabízí opět možnost třímístné lavice, nebo schopnost maximalizovat flexibilitu vozu, pomocí 3. individuálního sedadla pro přepravu dlouhého nákladu podél cestujících.

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908
E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel

Více informací o vozu Opel Vivaro

Více informací o vozu Opel Movano

Více informací na Opel.cz