Opel Grandland X hybrid4
Opel grandland x hybrid4

Seznamte se s novým Opel Grandland X Hybrid4

Jeho nabíjení je tak snadné. Čtyři režimy jízdy, výkon 300 koní a k tomu pohon všech čtyř kol. Taková je síla SUV. Poznejte inteligenci hybridu a jezděte bez kompromisů. Spokojte se jen s tím nejlepším, a to s novým Opel Grandland X hybrid4.

Plug-in Hybrid Grandland X

Opel přichází na trh s již dlouho očekávanou novinkou plug-in hybridní verze modelu Grandland X. Opel Grandland X hybrid 4 je poháněn kombinací benzínové šestnáctistovky se dvěma elektromotory. Automobilka Opel tak dělá vše pro to, aby dostála své vizi stát se „elektrickou značkou“. Aktuálně vyjíždí na trh plug-in hybridní Grandland X Hybrid4 poháněný všemi čtyřmi koly. V dubnu se mohou příznivci tohoto modelu těšit na Grandland X pouze s pohonem předních kol. Tento vůz je tedy prvním vozem Opel, který se bude prodávat ve dvou hybridních verzích.

Opel své příznivce nechal napjatě očekávat příchod SUV Grandland X v plug-in hybridní variantě, a nyní vůz finálně prezentuje veřejnosti. Vůz nese název Grandland X Hybrid4 a je vrcholným provedením zmíněného modelu a začíná se prodávat právě teď. Tedy první kusy tohoto modelu k zákazníkům dorazí hned ze začátku tohoto roku.

Výjimečné SUV v každém směru

Opel grandland x hybrid4

Kombinace turbodmychadel přeplňované benzínové šestnáctistovky se dvěma elektromotory pohání tento zcela nový hybridní vůz. Pro potřeby hybridu byl speciálně navržen čtyřválcový motor s přímým vstřikováním, který má 147 kW, elektrické pohony 85kW. Dohromady má celé ústrojí výkon úctyhodných 300 koní (221Kw). Nový Grandland X hybrid4 dokáže ujet v průměru až 60 km čistě v elektrickém režimu.

Vysoká míra bezpečnosti je garantována celou řadou standardně dodávaných systémů a pokročilých asistentů, které varují před hrozbou kolize s rozpoznáním chodců, systémem udržení vozu v jízdním pruhu, či systémem monitorující únavu řidiče. Nejen řidič ale celá posádka uvnitř vozu jsou propojeni se svým okolím díky infotainmentu Navi 5.0 IntelliLink. Aby byl hybridní Grandland X ještě efektivnější, dostal navíc systém regenerativního brzdění, který při zpomalení rychlosti dodává elektrickou energii akumulátorům.

Vůz, který ve vás zanechá dojem 

Sebevědomý dojem je umocněn černou kapotou. Dvoubarevné leštěné 19“ ráfky z lehkých slitin podtrhují jeho atletický design. Abyste byli ještě více v pohodlí, nově přichází s osmi stupňovou elektrickou automatickou převodovkou. Navigační systém vyobrazený na 8“ barevném displeji vás dovede vždy tam, kde potřebujete.

Opel Grandland X hybrid4 interiér vozu

High-tech Grandland X hybrid 4

V případě tohoto hybridního SUV máte volbu mezi čtyřmi jízdními režimy a to elektrickým, hybridním, sportovním a režimem AWD. Můžete si měnit charakteristiku vozu tak, jak vyhovuje daným podmínkám a především vám. Pokud zvolíte režim hybrid, vůz sám nastaví vše tak, aby byl pohon vozu nejefektivněji využit.

Snadné dobíjení

Hybridní SUV Grandland x je snadné dobíjet. Baterii vozu je možné nabíjet kdekoliv na veřejných dobíjecích místech pro běžné elektromobily, ale i doma prostřednictvím kabelu nebo Wallboxu. Pokud je vaše baterie nabitá, nemusíte používat spalovací motor, čímž snížíte vaše emise na nulu.

Opel Grandland X hybrid4 dobíjecí stanice

Využijte e-mobility se službami Opel pro váš nový Opel Grandland X hybrid4

Od řady možností, jak vůz dobíjet až po funkce zprostředkované na dálku, takové jsou služby Opel určené pro elektrické vozy. Začněte s e-mobilitou snadno a bez starostí.

grandland x hybrid dobíjení
Neváhejte a kontaktujte nás

Erik Dzurja

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz