Výjimečná nabídka Opel Crossland Enjoy

Využijte této mimořádné nabídky a získejte uživatelsky nejoblíbenější SUV značky opel již od 319 990 Kč. S vozem Opel Crossland Enjoy můžete využít čas přesně dle vašich představ, ať už je to čas strávený v práci, společný čas, čas na sebe. Opel Crossland X vyniká svým SUV designem a prvotřídními inovacemi. Aktuálně máte možnost vůz zakoupit s cenovým zvýhodněním až 86 000 Kč a takovou příležitost již mít nebudete. Navíc při programu financování na třetinky vám postačí pouhých 112 000 Kč.

Opel Crossland Enjoy

Opel Crossland Enjoy

Získejte od života více díky minimálnímu omezení. Opel Crossland X nabízí prostor navíc díky objemu zavazadelníku, který je 410 litrů. Je tedy jedno, zda přepravíte kočárek nebo plné auto dětí. S tímto vozem si hravě poradíte se vším. S Opel Crosslandem X je každý vítěz. Mimořádný výkon snoubící se s úsporností slibuje vůz Opel Crossland Enjoy s motorizací 1.2 60kW 81k. Vůz je vybaven 5ti stupňovou manuální převodovkou. Výsledkem je perfektní vyváženost zážitku z řízení ruku v ruce jdoucí s ekonomikou jízdy. Výkon vozu vás překvapí, čehož je docíleno díky jeho nízké hmotnosti.

Opel Crossland Enjoy
Prvky výbavy Enjoy

S LED světlomety budete nyní jezdit bezpečněji a pohodlněji než kdykoliv předtím. LED denní svícení je až o 30% jasnější než halogeny. V každé situaci budete vidět lépe a budete lépe viditelní pro ostatní řidiče.

Díky 7palcovému displeji společně se systémem R 4.0 IntelliLink, který je kompatibilní s Android Auto a Apple CarPlay budete mít snadný přístup k funkcím a aplikacím uvnitř vašeho chytrého telefonu. Přehrávání vaší oblíbené hudby, videí a fotografií je možné díky připojení přes USB. Nabíjení telefonu za jízdy a telefonování bez rušivých elementů nabízí bezbřehá konektivita vozu.

Opel Crossland Enjoy
Opel Crossland Enjoy

Tempomat s omezovačem rychlosti

6 reproduktorů uvnitř vozu

Ovládání audiosystému na volantu

Palubní počítač

7 palcový dotykový informační displej

Manuální klimatizace

Elektrické ovládání oken vozu

automatické LED denní svícení

Automatické rozpoznávání dopravních značek

Asistent určený pro rozjezd do kopce

Autorádio R 4.0  IntelliLink

Kamera opel eye umístěná v přední části vozu

Sada na opravu pneumatik vozu

.

Staňte se členem rodiny Opel
klíče vozu Opel

Kontakt na prodejce vozů Opel

ERIK DZURJA

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel