Slevy na užitkové vozy

Hledáte ten správný užitkový vůz?

Vy víte nejlépe, jaká kritéria musí váš užitkový vůz splňovat, němečtí inženýři nejlépe ví, jak jej vyrobit. Všichni víme, že praktičnost, flexibilita, spolehlivý výkon a jednoduchost jsou nejdůležitějšími aspekty pro výběr toho správného užitkového pomocníka. Proto si Opel pro vás připravil slevy na užitkové vozy.

Ceny užitkových vozidel
již od:

  • COMBO VAN JIŽ ZA 279.000,- BEZ DPH
  • VIVARO VAN JIŽ ZA 399.000,- BEZ DPH
  • MOVANO VAN JIŽ ZA 425.000,- BEZ DPH

Měsíční splátky operativního leasingu již za:

  • COMBO VAN JIŽ ZA 5.527,- BEZ DPH / MĚSÍČNĚ
  • VIVARO VAN JIŽ ZA 8.422,- BEZ DPH / MĚSÍČNĚ
  • MOVANO VAN JIŽ ZA 8.577,- BEZ DPH / MĚSÍČNĚ

Slevy na užitkové vozy – Opel Movano

Prvotřídní všestrannost a užitečné zatížení. Opel Movano s ergonomicky upraveným interiérem orientovaným na řidiče je připraven plnit všechny vaše požadavky. Nabízí chytrý design, skvělou úspornost a výkon zároveň, prvotřídní pohodlí a elegantní vzhled. Není ochuzen ani o široký výběr variant, délek, výšek a různé přepravní kapacity. Z variant karosérie se vám nabízí například Movano VanCrew VanValníkSklopný Valník, nebo Skříň. Movano je zkrátka hvězdou ve světě užitkových vozidel.

užitkové vozy
slevy na užitkvé vozy

Slevy na užitkové vozy – Opel Vivaro

Užitkový vůz, který se pyšní čtyřmi varianty – Klasický Van, Crew Van, Combi a Podvozek. Je jen na vás, kterou variantu si podle svého gusta a potřeby zvolíte. Vivaro přináší chytré řešení vnitřního prostoru. Flexibilní nákladový prostor s maximálním objemem až 6,6 m3, mobilní kancelář s možnosti nastavitelného stolku a inteligentní bezpečnostní prvky. Užitečné zatížení o hmotnosti až 1 400 kg vám pomůže snížit počet cest při přepravě těžkého materiálu. Užitečné jsou také senzory bočních dveří, které vám umožní otevření i v případech, kdy jsou vaše ruce zrovna plné. Díky chytrému flexibilnímu designu, pojme Vivaro Combi až 9 osob. V přední částí se nabízí možnost výběru samostatného sedadla pro spolujezdce, nebo lavice pro dvě osoby. V druhé částí je možnost třímístné lavice, nebo dvoumístné lavice s jedním individuálním sklopným sedadlem. Ve třetí řadě se nabízí opět možnost třímístné lavice, nebo schopnost maximalizovat flexibilitu vozu, pomocí 3. individuálního sedadla pro přepravu dlouhého nákladu podél cestujících.

Kontakt na prodejce vozů Opel

Erik Dzurja

Prodejce vozů Opel
Tel: +420 724 340 994, +420 558 111 908

E-mail: dzurja@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Opel